Oda – tai unikalus ląstelių junginys, apsaugantis žmogaus organizmą nuo išorinių faktorių. Tačiau kasdienybė, žalingi įpročiai, neteisinga mityba, amžius, ligos, stresai, laikui bėgant, blogina odos būklę. Neverta su tuo taikytis. Šiuolaikinėje kosmetologijoje yra daugybė įvairių procedūrų bei priemonių, gerinančių odos būklę, atjauninančių ir darančių odą patrauklesnę.
Šiuolaikinėje estetinėje medicinoje atsirado naujas efektyvus būdas kovoti su amžiaus pasekmėmis – krioplastika. Tai jauninanti odą procedūra, atliekama aparatu, sukurtu prancūzų laboratorijoje.
Kosmetologijos specialistai mano, kad krioterapija, t.y. gydymas šalčiu, iki šiol yra vienas saugiausių fiziologinio gydymo metodų. Nepaisant to, kad krioterapija buvo taikoma dar Hipokrato laikais, platus jos pritaikymas buvo ribojamas techninių kliūčių – buvo sudėtinga išgauti pastovų (stabilų) šaltį. Tačiau neseniai (lyginant) buvo atrastas naujas šalčio išgavimo būdas, kuriam nereikia daugybės įrangos bei ilgo derinimo. Jis paremtas prancūzų fiziko Peltjė atradimu, kurio esmė yra tame, kad šaltis atsiranda elektros srovei keliaujant per dviejų skirtingų laidininkų susijungimo vietą.
Aparatas sukonstruotas remiantis Peltjė elemento baze. Jis leidžia greitai pasiekti stiprų ir stabilų šaltį bei šiandien yra vienas geriausių kriogeninių šaltinių. Krioplastikos procedūroms atlikti reikalinga -15 C temperatūra. Beje, jokių nemalonių pojūčių procedūros metu nekyla.
Krioplastikos metodas užtikrina stabilų jauninamąjį efektą, stimuliuoja odos atsinaujinimą ir atsistatymą esant bėrimams ir kitoms odos problemoms. Jo dėka galima atsikratyti smulkių raukšlelių, atstatyti odos tonusą ir elastingumą. Ši metodika idealiai tinka patinimams šalinti bei veido ovalui formuoti, taip pat ji yra nepakeičiama reabilitacijoje po chirurginės intervencijos, po mechaninio, cheminio ir lazerinio odos šveitimo. Krioplastika leidžia pasiekti neoperacinio „liftingo“ efektą bei užtikrina ilgalaikį efektą atlikus procedūrų kursą.
Krioplastikos pagrindą sudaro dermoforezė – specialus kontroliuojamo šalčio bei specialių gydomųjų preparatų poveikis. Labai svarbu tai, kad ši procedūra nepažeidžia odos audinių vientisumo, jo poveikis paremtas kraujagyslių reakcija į temperatūros pokyčius.
Odos kraujagyslės, veikiamos šalčio, susitraukia. Po pirmojo kraujagyslių susitraukimo seka jų išsiplėtimas ir įvairių biologiškai aktyvių medžiagų išmetimas. Kraujagyslių išsiplėtimas daro odą labiau „paveikiamą“ ir leidžia pagerinti aktyviųjų medžiagų įsisavinimą.
Šaltis atlieka analoginį jonoforezijai vaidmenį, t.y. padeda aktyvioms medžiagoms patekti į giliuosius odos sluoksnius. Bazinė priemonė, naudojama procedūros metu – tai unikalus kokteilis. Gelio formulė visiškai atkartoja odos ląstelės sudėtį ir papildomai suteikia odai 12 vitaminų. Žinoma, dėl savo mezoterapijai skirtų preparatų laboratorija Filorga siūlo išties būtinas medžiagas, tai, ko reikia odai „iš vidaus“.
Specialistas parenka preparatus priklausomai nuo norimo efekto ir procedūros tikslo. Krioplastiką galima atlikti nėštumo laikotarpiu. Krioplastikos procedūrą galima vadinti mezoterapija be adatų!
LIUX FIGŪRA
Pavilnionių g. 33, Vilnius
Tel. +370 685 76655