Natula

Riebalų nusiurbimas – svorio metimui?

riebalų nusiurbimas

Papildomi riebalai ant pilvo, juosmens ar šlaunų nepuošia nė vieno, bet dažnai šių probleminių vietų nepavyksta pakoreguoti net įdėjus dideles pastangas į sporto pratimus ar griežtai laikantis sveikos dietos. Ar riebalų nusiurbimas gali padėti numesti svorio?

Riebalinis audinys

Riebalinio audinio pagrindinė funkcija yra kaupti energiją riebalų pavidalu. Riebalinis audinys taip pat atlieka izoliacinę ir apsauginę funkciją. Riebalų ląstelės yra pastovios ir paprastai subrendus jos nesikeičia, nebent žymiai padidėja svoris. Priaugus svorio organizmas sukaupia daugiau energijos jau turimuose riebalų ląstelėse, kurios išsiplečia. Kai svoris krenta, energija iš jų paimama, ir riebalų ląstelės susitraukia.

Deja, negalime pasakyti savo kūnui, kad norime atsikratyti riebalinio audinio konkrečioje kūno vietoje. Suderinus sportą su tinkama dieta, riebalų ląstelės išskirdamos energiją traukiasi,  bet negalima numatyti, kurioje kūno dalyje tai nutiks. Todėl net gerokai numetus svorio ir pasiekus norimą svorio rezultatą galime likti nepatenkinti kūno išvaizda.

Kas yra riebalų nusiurbimas?

Riebalų nusiurbimas, arba kitaip vadinamas liposakcija, pašalina riebalinį audinį iš norimos kūno vietos. Dažniausiai tai yra: šlaunys, klubai, rankos, pilvas. Riebalinio audinio ląstelės ištraukiamas specialios kaniulės pagalba. Tokiu būdu galima suformuoti gražesnį kūno dalies kontūrą.

Ar riebalų nusiurbimas gali padėti numesti svorio?

Trumpai tariant, negali. Liposakcija yra ne svorio metimo būdas. Ši procedūra nesukurta drastiškai sumažinti jūsų svorį, liposakcijos pagrindinė funkcija yra probleminės vietos, kuri išlieka net ir daug sportuojant, koregavimas, bendro kūno kontūro ir proporcijų dailinimas.  Prieš operaciją rekomenduojama numesti šiek tiek svorio, kad riebalinės ląstelės susitrauktų ir jų pašalinimas būtų sklandesnis.

Liposakcija nesutrukdys jums vėl priaugti svorio, todėl ir po operacijos reikia įdėti pastangų išlaikyti figūrą – aktyviu gyvenimo būdu ir tinkama mityba. Tiesa, nusiurbtose kūno vietose lieka gerokai mažesnis kiekis riebalinių ląstelių, todėl net ir priaugus papildomo svorio, ten riebalinis audinys kaupsis lėčiau.

Kai stengiatės numesti svorio nuo šlaunų, ar sumažinti rankų apimtis, bet rezultato vis nematyti, galite nuleisti rankas ir pasiduoti, o tada vėl lengvai priaugti svorio, bet po riebalų nusiurbimo operacijos matydami, kaip pasikeitė kūno formos, galite suprasti, kad visos pastangos yra vertos. Tai skatina toliau siekti savo svorio metimo tikslų, ir rinktis sveikesnį gyvenimo būdą.

Kaip pasiruošti operacijai?

Susiraskite specialistus, pas kuriuos norite, kad operacija būtų atlikta. Grožio Akademijoje, veiklą pradėjusioje 1996 m., atliekamos riebalų nusiurbimo, pilvo plastikos, krūtų pakėlimo, ir kitos estetinės operacijos. Apsilankę Grožio Akademijos interneto puslapyje galėsite sužinoti riebalų nusiurbimo kainą.

Atsargiai, prieš operaciją nepulkite drastiškai badauti – nusilpsite  ir gali likti daug perteklinės odos. Riebalų nusiurbimą geriausia atlikti jei jūsų oda yra elastinga.

TAIP PAT SKAITYKITE