Sebamed

Plaukų slinkimas: suvaldyti daug paprasčiau, nei atrodo

Plaukų slinkimas

Braukdami pirštais per plaukus pastebite, kad plaukų apimtis gerokai sumažėjusi, o pažvelgus į veidrodį tampa akivaizdu, kad situacija slysta jums iš rankų ir ima ryškėti pliki galvos lopinėliai? Gali būti, kad jūsų plaukai nusilpo ir dėl to ėmė sparčiai slinkti.

Jeigu jau išbandėte draugės rekomenduotą šampūną, mamos siūlytą naminę plaukų kaukę ir netgi plaukų augimą stimuliuojantį purškiklį, tačiau niekas nepadėjo – pats laikas imtis rimtų veiksmų.

Kodėl plaukai slenka?

Dažniausiai plaukų slinkimas yra laikinas reiškinys, sukeltas vienokių ar kitokių aplinkybių, kaip, tarkime, nėštumas ar netinkamas vanduo. Tačiau, kai plaukų netenkama nuolat, metas sunerimti.

Beveik visada plaukų slinkimo priežastys slypi ne išoriniuose veiksniuose, pavyzdžiui, šampūno sudėtyje ar plaukų šepetyje, o organizmo viduje – dažniausiai plaukai slenka dėl maistinių medžiagų trūkumo.

Paprastai tariant, jeigu sutrinka plaukų folikulų mityba ir jie negauna reikiamų medžiagų, pastarieji miršta anksčiau laiko. Dėl plaukų slinkimo dažnai kaltas vitaminų C, B5, B6, B7, geležies, kalcio ir magnio trūkumas. Net jeigu jūsų mityba yra visavertė, derėtų nepamiršti, kad vitaminus įsisavinti gali kliudyti netinkamas gyvenimo būdas – pavyzdžiui, alkoholio ir tabako vartojimas, kai kuriais atvejais – įvairūs medikamentiniai preparatai ar netgi stresas.

Paprastas sprendimo būdas

Jau kuris laikas populiarumo nepraranda įvairiausi maisto papildai, šampūnai ir plaukų kaukės papildytos biotinu. Taip yra ne be reikalo.

Pasak specialistų, biotinas (kitaip dar vadinamas vitaminu B7) yra maistinė medžiaga, atliekanti gyvybiškai svarbų vaidmenį išlaikant gražius, sveikus plaukus, nagus ir odą. Jis padeda atstatyti plaukų struktūrą, išvengti plaukų lūžinėjimo ir slinkimo bei priešlaikinio žilimo. Vartojant kokybiškus biotino papildus stiprėja plaukai, greitėja jų augimas, padidėja apimtis ir svarbiausia – sustabdomas slinkimas. Biotinas gali pagelbėti dauguma plaukų slinkimo atvejų, nepriklausomai nuo priežasties, kadangi jis stimuliuoja keratino gamybą ir pagerina plaukų folikulų būklę, todėl plaukas auga greičiau ir yra sveikesnis.

Ką pasirinkti: šampūną ar maisto papildus?

Jeigu jūsų plaukai prarado spalvą, skilinėja ir yra šiurkštūs, iš pradžių galite pamėginti naudoti šampūną su biotinu, tačiau norint pasiekti maksimalų rezultatą ar sustabdyti itin gausų plaukų slinkimą ir galiukų trupėjimą, geriausia biotinu organizmą praturtinti iš vidaus – vartojant nereceptinį vaistą, kuris minėtus simptomus gydo iš pagrindų.

Lietuvoje maisto papildų su biotinu pasirinkimas iš tiesų ne mažas, tačiau vaistą, parduodamą be recepto, turintį didžiausią, net 10mg biotino dozę gali pasiūlyti tik

„BEOTEBAL“ preparato gamintojai. „BEOTEBAL“ yra unikalus nereceptinis vaistas, skirtas silpnų, slenkančių plaukų gydymui. Sudėtyse esantis biotinas užtikrina tinkamą pagrindinės plauko statybinės medžiagos -keratino gamybos procesą, dėl ko plaukai tampa stipresni, storesni, glotnūs ir žvilgantys. Be to, „BEOTEBAL” skatina naujų plaukų augimą, nes stiprina jų svogūnėlius. Tik viena tabletė per dieną.

Naudojant „BEOTEBAL“ vienu šūviu nušausite net tris zuikius – pagerės ne tik plaukų būklė, bet ir sustiprės nagai bei pagražės oda.

Daugiau informacijos www.beotebal.lt

Nereceptinis vaistinis preparatas.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Šaltinis: www.tv3.lt

TAIP PAT SKAITYKITE