Nobel biocare

Kūno kontūravimas su ONDA aparatu

ONDA yra pirmasis ir bene vienintelis pasaulyje prietaisas, kuriame naudojama nauja revoliucinė, nechirurginė kūno kontūravimo, riebalų mažinimo ir celiulito gydymo technologija COOLWAVES.

ONDA Coolwaves ™ skirtas riebalinio audinio mažinimui, celiulito naikinimui ir odos stangrinimui.

Naudodama itin naują Coolwaves ™ mikrobangų technologiją, ONDA® sumažina lokalias riebalų ląsteles, tuo pačiu stangrindama ir koreguodama odos struktūrą: sutvirtina audinį regeneruojančiu, bet neinvaziniu būdu per tam tikrą laiką.

„Onda Coolwaves ™“ procedūros metu galima koreguoti skirtingas kūno vietas: liemenį, pilvą ir šlaunis ar bet kurias kitas problemines zonas.

Lokalios riebalų sankaupos ištirpsta vėsių bangų pagalba, kurios suardo poodinių riebalinių ląstelių membranas. Fiziologinių medžiagų apykaitos procesų (lipolizės) stimuliavimo metu yra pašalinamas lizatas.
Mikrobangos efektyviai veikia riebalines skilteles supantį jungiamąjį audinį, jau pažengusiose celiulito stadijose („apelsino žievelės“ efektas).

Jo veikimas yra gilus ir tikslus: šiluma susikaupia tik ten kur reikia, nepažeidžiant šalia esančios odos. Riebalinių (riebalų) ląstelių šalinimo metu, taip pat yra stimuliuojami ląstelių metaboliniai procesai ir kolageno gamyba.

ONDA® pristatymas

TAIP PAT SKAITYKITE