Avene

Krūtų pakėlimas rekomenduojamas ne visoms moterims

Krūtų pakėlimas

Vis labiau galvojate apie kūno formų tobulinimą ir labiausiai norite matyti kitokią krūtinę? Iš pradžių reikėtų įvertinti visus galimus žalingus aplinkos veiksnius, kurie daro įtaką jūsų krūtinės formai. Plastikos chirurgai perspėja, kad krūtinės pakėlimas ar jos didinimas turėtų būti atliekamas eliminavus tuos žalingus faktorius, dėl kurių krūtys deformavosi.

Kiekviena pacientė išleis skirtingą pinigų sumą

Kaina yra viena iš priežasčių, lemiančių ilgesnį apsisprendimo laikotarpį. Tai natūralu, nes vis dėlto – krūtų tobulinimas gali kainuoti daugiau nei kelis tūkstančius eurų. Priklausomai nuo operacijų pobūdžio, kainos gali išaugti net keletą kartų. Pavyzdžiui, krūtų pakėlimas gali kainuoti porą tūkstančių eurų. Jų didinimas – net tris kartus daugiau. Jeigu reikalinga tiek viena, tiek ir kita operacija, tuomet logiška, kad sumas teks apjungti. Tačiau, pacientėms pabrėžiama, kad nusprendus atlikti tokią operaciją, rezultatas yra ilgalaikis.

Pinigų suma, kuri bus išleidžiama krūtų formos tobulinimui, priklausys ir nuo to ar pacientė norės papildomų procedūrų, kurių metu būtų šalinami ar mažinami randai. Ne paslaptis, kad tokios operacijos dažnai palieka randus po krūtimis ar kitose vietose. Kai kurios pacientės dėl to jaučiasi nelabai maloniai, todėl nuspendžia rinktis papildomas procedūras. Jos, kaip žinia, kainuoja.

Po operacijos likę randai gali būti sumažinami arba visiškai panaikinami naudojant lazerines technologijas. Krūtų pakėlimas dažnai palieka mažesnius randus, nei implantai. Bet, pacientės turi suprasti, kad randų šalinimas galima tik praėjus tam tikram periodui. Įprastai sveikimo periodas gali siekti daugiau nei mėnesį. Tai reiškia, kad netgi fizine veikla negalėsite užsiimti mažiausiai keturias savaites. Tad, ką jau kalbėti apie randų gijimą.

Praėjus keliems mėnesiams, pacientės gali kreiptis į specialistus, jog šie įvertintų ar jau galima atlikti lazerines randų šalinimo procedūras. Primenama, kad didesni randai pašalinami tik iš kelių kartų. Tad, vėlgi – kuo daugiau procedūrų, tuo didesnės išlaidos.

Krūtų koregavimas duoda ilgalaikius rezultatus

Primenama, kad krūtinės formos keitimas yra siejamas su ilgalaikius rezultatu. Tai reiškia, kad krūtų pakėlimo ar didinimo operacija atliekama turint galvoje, kad pacientės kūno formos apskritai nesikeis. Aiškiau kalbant, po operacijos bus nurodymas vengti didelių ir staigių kūno svorio pokyčių. Tad, ko gero teks laikytis standartinių mitybos įpročių taisyklių. Ilgalaikiai rezultatai gali išnykti, jeigu vėl atsiras tie aplinkos faktoriai, kurie prieš tai pakeitė jūsų krūtų formą.

Taip pat primenama, kad krūtų pakėlimą atliekant su didinimu reikėtų pasiteirauti koks kokybės garantijos užtikrinimo laikotarpis taikomas. Įprastai implantams suteikiama kokybės garantija. Ji gali siekti dešimt, dvidešimt metų ar ilgesnį periodą. Viską nulems klinika, kurioje bus atliekama operacija.

Kokie aplinkos veiksniai daro įtaką krūtų formai?

Dažniausiai į plastikos chirurgus noriai kreipiasi pacientės, kurių krūtų forma pasikeitė dėl žindymo. Tai bene dažniausiai pasitaikantis faktorius. Tiesa, dėl šios priežasties krūtys gali ne tik prarasti savo stangrumą, bet ir apskritai sumažėti. Tad, jeigu planuojate krūtų pakėlimo operaciją, tai geriausia būtų daryti po nėštumo praėjus gana ilgam laikui.

Itin svarbu atsižvelgti į savo amžių. Krūtinės pakėlimo operaciją nerekomenduojam atlikti jaunoms moterims, kurioms krūtys vis dar tebesivysto. Tai gali sukelti papildomų nesklandumų. Aišku, jeigu jų forma smarkiai pasikeitė dėl papildomų veiksnių, tuomet pats chirurgas įvertins situaciją ir priims sprendimą kaip reikėtų elgtis.

Besidominčios krūtų pakėlimo operacijos privalumais, turėtų taip pat pasidomėti dėl kokių veiksnių krūtų forma vėl gali pasikeisti net ir po operacijos.

Krūtų pakėlimo procedūra Ficlinica Kaune.

TAIP PAT SKAITYKITE