Hempo

Krūtų didinimas ir maitinimas krūtimis: ką verta žinoti?

Krūtinės didinimas

Plastinės operacijos kasmet vis labiau populiarėja, o krūtų didinimas implantais išlieka viena populiariausių plastinių procedūrų. Vieni renkasi plastines operacijas tam, kad pagerintų sveikatą, o kiti – estetinėms problemoms spręsti. Šiame straipsnyje aptarsime, kokia yra krūtų didinimo implantais eiga, ir apžvelgsime maitinimo krūtimis galimybę turint krūtų implantus.

Krūtų didinimas implantais

Krūtinės formai ir padėčiai turi įtakos genetika, fizinis aktyvumas ir svorio pokyčiai. Deja, tačiau ne visos moterys yra patenkintos krūtinės forma, todėl dažnai ryžtasi šios augmentacijai. Svarbiausia, kad pasirinkti krūtų implantai būtų tinkamo dydžio ir formos. Šiandien galima rinktis iš 3 implantų formų:

  1. anatominiai;
  2. apvalūs;
  3. ergonominiai.

Apvalūs implantai turi vienodą plotį ir aukštį, todėl rekomenduojami toms pacientėms, kurios nori pilnai išgaubtos formos. Anatominiai pasižymi tuo, kad didesnė gelio tūrio dalis laikosi apačioje net ir gulint. Ši forma dažniausiai pasirenkama, kai norima šiek tiek kilstelėti spenelį. Ergonominė forma išsiskiria tuo, kad užpildas lanksčiai prisitaiko prie kūno padėties, todėl krūtys atrodo itin natūraliai.

Be implanto pasirinkimo, reikia pasirinkti pjūvio vietą ir implanto padėtį krūtinėje. Pjūviai gali būti atliekami tiek pažastyje, tiek po krūtimi, tiek aplink spenelį. Specialistai teigia, kad šiandien populiariausia vieta – pažastyje. Šioje vietoje pjūvio randas lengvai užgyja ir yra vos matomas. Implantas gali būti įdedamas pasirinktinai arba po liauka, arba po krūties raumeniu, arba dalinai po liauka ir raumeniu. Visi pasirinkimai priklauso nuo pacientės poreikių.

Žindymas turint krūtų implantus

Kadangi krūtinės didinimo operacijai vis dažniau ryžtasi jaunos merginos ir moterys, žindymo klausimas – itin aktualus. Maitinimas krūtimi turi teigiamą poveikį tiek moteriai, tiek vaikui. Žindymo metu moters organizme išsiskiria hormonai, mažinantys stresą ir leidžiantys atsipalaiduoti, o kūdikiui itin svarbus fizinis kontaktas.

Modernios technologijos ir profesionalios operacijos atlikimo technikos leidžia žindyti kūdikius net ir turint implantus. Norint sužinoti, ar moteris galės žindyti kūdikį, reikia atsižvelgti į šiuos aspektus:

  • implanto padėtį;
  • pjūvio vietą;
  • fiziologines savybes.

Moterys, turinčios itin mažą krūtinę, dažniausiai turi neišsivysčiusį liaukinį audinį, todėl gali atsirasti žindymo sutrikimų. Atlikus krūtinės augmentaciją, svarbu įvertinti ir implanto padėtį, ir pjūvio vietą. Jeigu pjūvis buvo atliktas aplink spenelį, tikėtina, kad buvo pažeistas spenelio jautrumas. Tai turi įtakos pieno gamybai ir tekėjimui žindymo metu. 

Implanto padėtis taip pat daro įtaką žindymo galimybei. Jeigu implantas dedamas po liauka arba dalinai po liauka ir raumeniu, tai gali neigiamai veikti pieno tekėjimą. Dėl to geriausia, jeigu implanto padėtis būtų po raumeniu, tokiu atveju pieno liaukos išlieka nepažeistos.Taigi, jeigu ateityje planuojate šeimos pagausėjimą, tačiau jaučiate diskomfortą dėl krūtinės formos ar padėties, galite drąsiai kreiptis į specialistus. Profesionalūs chirurgai patars dėl geriausio sprendimo. Pirmojo vizito metu svarbiausia išsakyti visus lūkesčius specialistui ir pasirinkti tinkamas pjūvio bei implanto vietas. Tokiu būdu galėsite susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir planuoti šeimos pagausėjimą be papildomo streso dėl planuojamos procedūros.

TAIP PAT SKAITYKITE