Mollers

Krūtinės didinimas dabar įmanomas keliais būdais

Krūtinės didinimas dabar įmanomas keliais būdais

Susiruošusioms dėl krūtinės didinimo kreiptis į plastikos chirurgus rekomenduojama iš anksto pasidomėti kokių lūkesčių iš tiesų reikėtų tikėtis. Kai kurios pacientės nustemba sužinojusios, kad tam tikros plastinės operacijos joms gali nepadėti. Kalbant apie krūtinės didinimo operacijas, pravartu žinoti, kad tai procedūra, kuri kainuos nemažai, bet rezultatas bus ilgalaikis.

Kokią kainą mokate, tokios kokybės operacijos ir reikėtų tikėtis

Naivu manyti, kad už mažą kainą jums bus pasiūlyti aukščiausios kokybės implantai. Krūtinės didinimas galimas ne tik jais, bet ir riebalais. Tačiau, kalbant apie implantų pasirinkimą, svarbu paminėti, kad geriausius gaminius jums pasiūlys tik tie chirurgai, kurie šias operacijas atlieka jau daugelį metų. Aiškiau kalbant, galvojančioms apie krūtinės didinimą reikėtų pamiršti žemiausių kainų vaikymąsi, nes nuo to galite nukentėti pačios.

Plastikos chirurgai pabrėžia, kad yra kelių rūšių implantai. Vieni yra užpildyti silikonu, o kiti – kitomis medžiagomis. Nuo jūsų pasirinkimo priklausys ar krūtinė po operacijos atrodys natūraliai ar ne. Vieni implantai pasižymi tuo, kad liečiant juos, jausmas yra daug natūralesnis palyginus su silikoniniais implantais.

Kalbant apie krūtinės didinimą savais riebalais, atminti reikėtų tai, kad ši operacija gali būti brangesnė ir ilgiau trunkanti. Šią operaciją siūloma rinktis toms pacientėms, kurios gali tai sau leisti finansiškai ir tuo pačiu nori atsikratyti riebalų pertekliaus.

Operacijos metu nuo pacientės probleminių kūno vietų nusiurbiamas reikalingas riebalų kiekis. Paskui seka kiti žingsniai – riebalų paruošimas ir apdorojimas su specialia įranga. Galiausiai paruošti riebalai sušvirkščiami į tas krūtinės vietas, kurios turi būti koreguojamos. Geriausia tai, kad toks krūtinės didinimas nepalieka žymių randų, kaip tai būna didinant krūtinę implantais.

Krūtų didinimo riebalais operacija turi savų skirtumų

Ne paslaptis, kad toks pasirinkimas dažniausiai siejamas su tuo, kad pacientė nejaustų kažkokio nenatūralaus jausmo. Paprastai kalbant, toks krūtinės didinimas pasirenkamas su siekiu, kad krūtys atrodytų natūraliai, o taip pat jausmas liečiant nebūtų sukeliantis jokio diskomforto.

Be kita ko, planuojančioms šią operaciją reikėtų suprasti, kad toks krūtinės didinimo metodas gali duoti skirtingus rezultatus. Tai reiškia, kad ne visais atvejais sušvirkšti riebalai prigyja. Dalis jų yra suskaidomi. Vienas didžiausių tokios operacijos trūkumų – po kurio laiko krūtys gali sumažėti, nes fizinio aktyvumo metu tie riebalai gali būti sudeginami kaip ir nuo kitų kūno vietų.

Ketinančioms rinktis krūtų didinimą, svarbu kruopščiai išsiaiškinti kuo skiriasi šios procedūros.

Pasididinkite krūtinę Ficlinica Kaune

TAIP PAT SKAITYKITE