Mollers

Kova su celiulitu – visomis įmanomomis priemonėmis

Kad ir kokį dailų apatinį trikotažą ar maudymosi kostiumėlį dėvėtume, neretai nuotaiką gadina odos nelygumai ant šlaunų, sėdmenų. Celiulitas būdingas beveik visoms moterims ir merginoms, nepriklausomai nuo kūno apimčių. Celiulitas išryškėja tada, kai giliai odos ląstelėse susikaupia riebalų. Šie labai greitai dauginasi ir spaudžia kraujotaką bei limfotaką. Sutrinka natūralus skysčių pratekėjimas ir jie ima kauptis odoje. Dėl to atsiranda apelsino žievelės išvaizda. Dažniausiai celiulitas būna ant šlaunų, tačiau gali būti beveik visur: ant rankų, kojų, pilvo, pasmakrėje. Pašalinti jį nelengva, ypač jei yra įsisenėjęs.

Šiandien yra daug kovos su celiulitu priemonių. Kurią iš jų pasirinkti, kiekvienas gali nuspręsti pats. Pirmosios priemonės nuo celiulito – tai aktyvus gyvenimo būdas, sportas, visavertė mityba.
Kai celiulitas yra labiau išplitęs ir labiau pastebimas, vien dietomis ir sportu problemos išspręsti nepavyks. Reikalinga papildoma pagalba – specialus anticeliulitinis masažas, aktyviai veikiančios kosmetinės medžiagos, o kartais – ir bendrinio poveikio medžiagų apykaitai priemonės.

Vienas iš šiuolaikiškų ir tikrai efektyvių celiulito gydymo būdų yra vibracinis masažas specialiu „Cellutec“ aparatu naudojant prancūzų „Gernetic“ kosmetiką. Gydymo esmė yra ta, kad, kombinuojant šią kosmetiką, kuri yra pagaminta iš augalinės bei jūrinės kilmės medžiagų, su įvairiomis modifikacijomis dirbančiu vibromasažo aparatu, gerokai suaktyvinama mikrocirkuliacija ir skysčių nutekėjimas, maitinama ir tonizuojama oda.

Ypač geras efektas pasiekiamas naudojant jūros dumblių kaukes, jie stiprina mikrocirkuliaciją ir limfos apytaką, skatina elastano ir kalogeno susidarymą ir atkuria natūralų organizmo imunitetą. Po kiekvieno seanso oda švelnėja, lygėja, o riebalų sankaupos tampa vis mažiau pastebimos. Įvyniojimus rekomenduojama atlikti du kartus per savaitę ar rečiau, atsižvelgiant į celiulito laipsnį bei siekiamą rezultatą.

Celiulito gydymo kursas susideda iš 5, 10, 15 procedūrų, jas atliekant 2-3 kartus per savaitę. Vėliau procedūros kartojamos kas 3 mėnesius ar pusę metų. Viena procedūra trunka 1-2 val. Ją sudaro 4 etapai: odos šveitimas, drenažo funkcijos stimuliavimas, riebalų sankaupų mažinimas ir medžiagų apykaitos šalutinių produktų šalinimas per limfinius mazgus ir, norint gauti dar didesnį efektą, – dumblių kaukė.

Tarp procedūrų, atliekamų kabinete, namuose reikėtų naudoti anticeliulitinį limfodrenažinį, riebalus „deginantį“ bei stangrinantį kremus. Apie tai kiekviena klientė, apsilankiusi pas kosmetologę, gauna tikslų instruktažą.

Visos mes be išimties norime greito efekto, tačiau rezultatas priklauso nuo kliento fiziologijos ir celiulito pobūdžio. Celiulitas neatsiranda per trumpą laiką, todėl tikėtis greito rezultato galime anaiptol ne visada, tačiau nuleisti rankų nereikėtų net ir esant sunkiam celiulito laipsniui.

Kai vasara – pačiame žydėjime ir kvieste kviečia į gamtą, nereikėtų gadinti sau nuotaikos dėl netobulų kūno linijų. Niekada ne vėlu atvirai išsakyti savo problemas specialistei ir bendromis jėgomis pabandyti kurti grožį ten, kur jo trūksta.

Autorius: Danguolė Cambie, masažuotoja-kosmetikė

TAIP PAT SKAITYKITE