Natula

Kosmetologė pataria – kaip tinkamai prižiūrėti paakius

Paakių kremai

Paakių oda yra ypač jautri ir plona, todėl jai reikia ypatingos priežiūros. Šioje srityje dažnai atsiranda pirmieji senėjimo požymiai: raukšlės, tamsūs ratilai ir paburkimas. Laimei, yra daug dalykų, kuriuos galite padaryti, kad išlaikytumėte paakių odą sveiką ir jaunatvišką. Juos ir aptarsime.

Naudokite tinkamus produktus

Svarbu kasdien lepinti savo paakius. Tam puikiai tinka pačios įvairiausios priemonės. Pirmiausia, žinoma, paakių kremai. Jie turi būti Jūsų rutinos dalis. Pasirinkite lengvos konsistencijos kremą, kuris skirtas paakių odai. Ieškokite produktų, kuriuose yra tokių komponentų kaip hialurono rūgštis, retinolis, vitaminas C ir įvairūs antioksidantai.

Kasdien labai svarbu nuvalyti makiažo likučius nuo blakstienų ir kitų vietų esančių ant veido. Naudokite švelnų akių makiažo valiklį (kad pašalintumėte makiažą be sudirginimo). Venkite naudoti muilą ar vandenį, nes tai gali išsausinti odą.

Galiausiai, net ir paakių zona turi būti tepama specialiais kremais nuo saulės. Pasirinkite kremą nuo saulės, kurio SPF ne mažesnis nei 30 (ir kasdien tepkite jį ant paakių odos).

Tinkama rutina

Svarbu puoselėti ne tik kūną, tačiau ir sielą. Jeigu būsite sveikas psichologiškai, tikėtina, kad jūsų veido oda įskaitant ir paakius – atrodys kur kas gražiau, pailsėjusi. Niekada neikite miegoti su makiažu ant veido. Tai gali užkimšti poras ir sukelti odos problemas. Žinoma, miegokite pakankamai. Kai miegate per mažai – oda aplink akis gali patamsėti ir paburkti. Stenkitės kiekvieną naktį miegoti 7-8 valandas. Būtinai valgykite daug vaisių, daržovių ir viso grūdo produktų. Šie maisto produktai aprūpina jūsų odą maistinėmis medžiagomis, kurios būtinos sveikai išvaizdai. Gerkite daug vandens. Aišku, atsikratykite žalingų įpročių. Rūkymas ir alkoholis gali pagreitinti odos senėjimą ir padidinti raukšlių atsiradimą. Galiausiai, stresas gali prisidėti prie odos senėjimo. Raskite sveikų metodų suvaldyti stresą, pavyzdžiui, joga.

Lepinkite paakius naminiais metodais

Nors paakių kremai turi būti Jūsų rutinos dalis, taip pat siūlome išbandyti ir kelias namines šios zonos priežiūros priemones. Ant akių dėkite agurkų griežinėlius. Juose yra daug vandens ir antioksidantų, kurie gali padėti sumažinti pabrinkimą ir patamsėjimą po akimis. Uždėkite ant užmerktų akių du šaltus agurkų griežinėlius ir palaikykite 10-15 minučių. Tinka ir arbatos maišelių kompresai. Juodojoje arbatoje yra antioksidantų, kurie gali padėti sumažinti pabrinkimą ir patamsėjimą po akimis. Panaudotus juodosios arbatos maišelius atvėsinkite šaldytuve ir uždėkite ant užmerktų akių 10-15 minučių.

TAIP PAT SKAITYKITE