Walmark

Kodėl ne visiems veido patempimas duoda ilgalaikius rezultatus?

veido patempimas

Pastebėjote, kad kažkaip labai jau anksti pradėjo senti jūsų veido oda? Nežinote kokių priemonių imtis? Ko gero pats paprasčiausias būdas užkirsti kelią odos raukšlių atsiradimui – specialios procedūros ar operacijos. Veido patempimas yra bene dažniausiai pasirenkama operacija, kuria mielai naudojasi jau vyresnio amžiaus žmonės. Tačiau, pravartu žinoti, kad šios operacijos dėka galima atlikti ir šiokią tokią raukšlių atsiradimo prevenciją.

Kuo naudinga veido tempimo operacija?

Visų pirma, ši operacija dažniausiai pasirenkama pacientų, kurių amžius perkopia 50 metų. Bet, tai nereiškia, kad ši operacija neatliekama jaunesniems. Priešingai, ja gali naudotis net ir jaunesni asmenys, kurie kenčia nuo ankstyvų senėjimo požymių.

Šios operacijos metu nuo paciento veido sričių panaikinamos raukšlės. Tai reiškia, kad pats pacientas gali pasirinkti kokio masto veido tempimo operaciją atlikti. Dažniausiai plastikos chirurgai patys pataria kokios apimties tempimas būtų geriausias. Pavyzdžiui, vieni pacientai kenčia dėl viršutinės veido dalies raukšlėjimosi, todėl operacijos metu gali būti patempiama tik viršutinė veido odos sritis. Kiti kenčia nuo raukšlių, kurios atsiranda ties nosimi ar skruostais, tad vėlgi – gali būti tempiama tik vidurinė dalis. Na ir galiausiai, jeigu raukšlės matomos ir ties smakru bei žandikauliu, tuomet tempiama apatinė veido dalis. Aišku, jeigu jus kamuoja viso veido raukšlės, tuomet galite rinktis klasikinę operaciją, kurios metu bus tempiama visa veido oda.

Veido odos tempimas naudingas ne tik kaip raukšlių šalinimo metodas. Ši operacija leidžia padėti išvengti raukšlių ateityje. Kai veido oda yra labai elastinga, raukšlėms gerokai sunkiau atsirasti. Tad, patempimas yra it savotiška prevencija raukšlių atsiradimui. Tiesa, pacientai informuojami apie tai, kad operacija neatjaunina pačios odos fiziškai ir tikrai neužkerta kelio jos senėjimui. Tai reiškia, kad pati oda sensta, tik požymiai matosi sunkiau.

Odos patempimo operacijos leidžia mėgauti gražesnes oda, kuri kaip reikiant atjauninta pacientą ne vieneriais metais. Didžiausias šios operacijos privalumas – ilgalaikis, nuo kelių iki keliolikos metų siekiantis rezultatas.

Po operacijos nedingsta prievolė tausoti savo sveikatą

Pasitaiko atvejų, kuomet po operacijos vos per du ar tris metus paciento oda vėl kamuojama naujų raukšlių. Plastikos chirurgai nurodo, kad tam yra logiški paaiškinimai, kurie susiję su pacientų elgesiu.

Jeigu pacientui atsirado naujos raukšlės, kuomet po operacijos praėjo vos du ar tris metai, tuomet galima įtarti aplinkos veiksnius. Dažnai tai siejama su streso lygiu. Ne paslaptis, kad stresas yra viso organizmo žudikas, o labiausiai tai atsispindi odai. Kai žmogus kasdien yra kamuojamas didžiulio streso, kenčia ne tik oda, bet ir bendra savijauta. Stresas ne tik tiesiogiai iššaukia raukšles, bet ir sutrikdo miego kokybę. Kas nutinka kai žmogus negali išsimiegoti? Atsiranda miego trūkumas, kuris išoriškai pasireiškia maišais po akimis bei užvirtusiais vokais. Taip pat akys tampa jautresnės, todėl tokie žmonės patys nepastebėdami dažnai ima raukti kaktą. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl raukšlės vėl atsiranda po operacijos praėjus neilgam laikotarpiui.

Kita priežastis kodėl raukšlės atsiranda po trumpo periodo – mitybos sutrikimai. Kai operacija yra atlikta ir po jos praeina kelios savaitės, matomas akivaizdus rezultatas. Bet, jeigu pacientas ima maitintis per daug ir labai greitai priauga svorio, natūralu, kad riebalai pradeda kauptis veido srityje. Dėl to oda vėlgi – praranda elastingumą. Pradėjus mesti svorį, staigiai pradeda mestis naujos raukšlės.

Tad, plastikos chirurgai įspėja, kad veido patempimas duos ilgalaikius rezultatus, jeigu patys pacientai tinkamai prižiūrės savo sveikatą po operacijos.

Veido odos tempimo procedūra Ficlinica.

TAIP PAT SKAITYKITE