Gudručio vaistinė

Kaip rūpintis savo veido oda? Pasakoja kosmetologė

veido odos priežiūra

Kuo daugiau dėmesio savo veido odai skirsite – tuo ji, žinoma, atrodys gražiau. Natūralu, kad daugelis žmonių norisi sustabdyti laiką. Tai daryti galima su tinkamomis priemonėmis, kurios leis Jums visada atrodyti puikiai. Ir procedūromis, kurių gausa, šiais laikais, yra labai plati.  Kaune siūlomos veido procedūros yra labai įvairios, tad esame tikri, kad kiekvienas galės džiaugtis tuo, kas jam arba jai labiausiai tinka.

Kartais reikia laiko, kol pavyksta rasti variantą, kuris labiausiai tinka Jums. Ir tai normalu. Tačiau radus, esame tikri, kad reguliariai jomis mėgaujantis galėsite nuostabiai atrodyti net ir bėgant metams.

Apie tai, kaip reikia rūpintis savo veido oda ir kokios procedūros yra geriausios – pasakoja kosmetologė Sandra.

Kasdienis dėmesys sau

Nors šiuo metu yra labai daug procedūrų, kurios gali padėti Jūsų veido odai atrodyti kur kas gražiau, tačiau reikia nepamiršti, kad pirmiausia reikia pačiam ir pačiai sau kasdien skirti dėmesio, kadangi tik tokiu atveju veido oda atrodys puikiai.

Net ir tokiu atveju, jeigu moteris nenaudoja dekoratyvinės kosmetikos, vis tiek nuo odos reikia pašalinti nešvarumus naudojant specialias priemones. Tik tokiu atveju ji tikrai bus nuvaloma ir pašalinami nešvarumai, kurie nematomi plika akimis“,- pasakoja specialistė.

Žinoma, rūpintis oda reikia kasdien, geriausia atlikti ritualus ryte bei vakare. Taip pat, ne tik pašalinti nešvarumus, tačiau taip pat ir pamaitinti veido odą.

Biorevitalizacija – stebuklas

Jeigu norite sustabdyti senėjimo procesus – tokiu atveju siūlome išbandyti metodus, kurie gali labai stipriai sudrėkinti odą, o dėl to ji dažniausiai yra elastingesnė. „Biorevitalizacija yra vertinama ir dėl to, kad nereikia daug procedūrų. Dažniausiai jau po trijų – rezultatas ne tik akiai puikiai matomas, tačiau taip pat ir veiksminga tai, ko mes nematome. Po kelių, dažniausiai trijų, procedūrų – naudos dar daugiau“,- teigia specialistė.

Mezoterapijos galia

Jeigu turite kiek daugiau laiko – tokiu atveju puikus pasirinkimas yra ir mezoterapija. Jai dažniausiai reikia daugiau procedūrų, tačiau taip pat efektas išlieka ilgam laiko tarpui, tik gal ne taip greitai pamatomas.

Procedūrą reikia palikti specialistams, kurie gali teikti estetinės medicinos paslaugos. Tik tokiu atveju galite būti ramus dėl rezultato.

Botulino injekcijos

Galiausiai puikiai vertinamos botulino injekcijos atveria galimybes kiekvienam ne tik gražiai atrodyti, tačiau ir sustabdyti laiką iš esmės. „Jos koreguoja labai skirtingas kūno vietas, tačiau dažniausiai užsakomos veido zonoms“.

Šiais laikais galimybės yra labai plačios. Tereikia jas priimti ir, žinoma, pasinaudoti jomis. Juk ne veltui sakoma, kad mūsų veidas parodo – kiek daug sau skiriame laiko ir kaip labai save mylime. Tai – mūsų pasirinkimas ir mūsų galimybės, kurios yra prieinamos kiekvienam.

Dėl profesionalių veido procedūrų drąsiai kreipkitės į Belladerma grožio klinikas Kaune ir Šiauliuose : procedūrų nuoroda.

TAIP PAT SKAITYKITE