Walmark

Kaip ištiesinti plaukus be tiesintuvo?

Kiekvienos tiesių plaukų savininkės svajonė – garbanoti plaukai, o garbanių – tiesūs. Atrodo, kad tai įmanoma padaryti tik su tiesintuvo pagalba, bet…

Gerai jeigu merginos naudoja plaukų tiesintuvus tik per šventes, tačiau yra tokių moterų, kurios nesusitvarko su savo plaukais ir kito varianto kaip, kad tiesinti plaukus – nemato.

Dauguma tiesinimo žnyplių gamintojų, teigia, kad jų tiesintuvo plokštelės keramikinės arba iš turmalino, tačiau panaudojus prietaisą ilgiau, paaiškėja, kad plokštelės yra iš aliuminio ir padengtos dažais. Tokių tiesintuvų naudojimas plonina Jūsų plaukus, jie lūžinėja ir stringa tiesinant.

Dar vienas pavojus tiesinant plaukus – karščio elementas. Tiesintuvuose dažnai įdėti nebrangūs PTC kaitintuvai, kurie neišlaiko pastovios ir stabilios temperatūros. Taip šokinėjant temperatūrai, norėdamos tiesių plaukų Jūs privalėsite per plaukų sruogą braukti po keletą kartų. Tokia “grožio procedūra” degins ir žalos plaukus, kuriuos atsigaivinti reikės keletos metų.

O kam žaloti plaukus, jeigu galima juos pamaitinti ir turėti tiesius iki sekančio galvos plovimo? Natūralus, su argano ir kanapių sėklų aliejais, be parabenų, be sulfatų, be alkoholio – produktas jau ilgą laiką naudojamas Amerikos rinkoje, stambiu žingsniu žengia ir į Lietuvą. Vis daugiau merginų ir moterų išmeta savo tiesinimo žnyples, atgaivina bei ištiesina savo plaukus su Marrakesh KAHM tiesinamąja linija.

Marrakesh KAHM linija išleidusi savo tiesinamąjį šampūną, kondicionierių ir pienelį. Produktai prisotinti augaliniais baltymais, todėl plaukai atrodys tarsi po braziliško plaukų tiesinimo keratinu, žvilgės ir bus paklusnūs.

Kaip atlikti procedūrą be jokio cheminio proceso

Kaip Marrakesh KAHM pienelis veikia labai garbanotus plaukus

Įsigyti galite el. Parduotuvėje www.allura.lt

TAIP PAT SKAITYKITE