Gudručio vaistinė

Kaip išsirinkti tinkamą UV arba LED lempą?

UV ir LED lempos. Kaip išsirinkti

Jei gelinį manikiūrą nusprendėte pasidaryti pačios, tuomet viena iš būtinų priemonių, be kurios nepavyks joks gelinis manikiūras, yra nagų lempa. Ji naudojama geliniams lakams stingdyti ir be jos neįmanomas joks tokio tipo lako sukietinimas. Todėl dabar tikriausiai svarstote, kaip išsirinkti gerą lempą ir į ką atkreipti dėmesį, kad ji ilgai tarnautų ir puikiai atliktų savo užduotį. Mes mielai jums padėsime! Be lempos, reikia ir kitų kokybiškų priemonių manikiūrui atlikti, todėl rekomenduojame įsigyti čia: https://groziovita.lt/product-category/manikiuro-priemones/

Į ką verta atkreipti dėmesį renkantis gelinių nagų lempą?

Šių dienų rinkoje yra daugybė lempų tipų. Skirtumas tarp jų dažniausiai yra skleidžiamos spinduliuotės galia, dydis ir tipas. Didelį vaidmenį čia vaidina ir kaina, o kaip žinia, aukštesnė kaina ne visada reiškia geresnę kokybę.

Pirmiausia pagalvokite, kokį manikiūrą norite pasidaryti. Nors geliniai lakai sukietėja UV, LED ir UV/LED lempoje, dauguma gelinių manikiūro gelių nesustingsta LED lempoje. Tad jei svajojate apie tobulą gelinį manikiūrą ar nagų priauginimą su geliu, derėtų pasirūpinti tinkama įranga, kad išvengtumėte nemalonaus nusivylimo ir pinigų iššvaistymo veltui.

Gelio kietinimo lempų tipai

Standartiškai rinkoje išskiriamos trijų tipų nagų lempos: UV, LED ir UV / LED lempos. Pastaroji yra inovatyviausia.

UV lempa

Paprastai joje yra dvi arba keturios lemputės, tačiau didžiausias jų minusas – greitai perdega. UV lempai būdingas gana ilgas gelio kietinimo laikas, nes viena programa trunka apie 120 sekundžių. Neabejotinas UV lempų pranašumas – maža kaina.

LED lempa

Joje yra nuo kelių iki keliolikos šviesos diodų. Jie yra tvarūs, itin retai perdegantys, todėl jų nereikia keisti dažnai. Papildomas privalumas – mažas įrenginio energijos suvartojimas. LED lempa sutaupo jūsų laiką, nes kur kas greičiau stingdo gelinį laką. Tai gali būti tik nuo 15 iki 60 sekundžių, priklausomai nuo pasirinktos lempos galios.

Lempos galia ir dydis – ar tai svarbu?

Žinoma! Kuo didesnė lempos galia, tuo greičiau pasidarysite ar padarysite manikiūrą. Taip sutaupysite laiko, kurį turite skirti gražiam manikiūrui pasidaryti. Bet tai dar ne viskas. Yra daroma prielaida, kad geros lempos galia turi būti mažiausiai 36W.

Kalbant apie įrenginio dydį, verta rinktis tokį, kuriame lengvai tilptų ne tik plaštaka, bet ir koja. Tai leis atlikti tiek manikiūrą, tiek pedikiūrą. Jei žinote, kad lempą dažnai vešitės su savimi, rinkitės kompaktišką ir patogią transportavimui į kitas vietas.

TAIP PAT SKAITYKITE