REXSAN

Kada geriausias laikas ryžtis krūtų didinimo operacijai?

krutų didinimas

Šiuo metu, kaip niekada, itin ryškus tapo grožio kultas. Jeigu anksčiau jis buvo labiau matomas tik tarp žinomų žvaigždžių, tai šiandien juo vis labiau domisi ir jauno amžiaus žmonės. Vis dėlto, ne visos atliekamos grožio procedūros susijusios vien tik su grožiu. Nemaža dalis šių procedūrų susijusios su sveikata ar siekiant pašalinti tam tikrus traumų paliktus randus, kitas pasekmes.

Krūtų didinimas – kada tai ne vien tik norų tenkinimas, o būtinybė?

Prieš kelis dešimtmečius labai sparčiai ėmė augti krūtų didinimo procedūros populiarumas. Ne paslaptis, kad vienu metu didžioji dalis šių atliekamų procedūrų sudarė daugiau įgeidis turėti didesnį krūtinės dydį nei tam tikri trūkumai.

Nepaisant to, jog šiuo metu ėmė daugėti pacienčių, kurios ėmė kreiptis ir dėl krūtų mažinimo procedūros, didinimo procedūros mastai gerokai didesni. Tiesa, šiuo atveju priežastys taip pat tapo įvairesnės – nuo tiesiog noro pasitobulinti ir pasididinti krūtinę iki rimtų „defektų“ šalinimo. Kada geriausia atlikti krūtų didinimo operaciją, atsakyti gali tik pati pacientė. Priežastys tam gali būti įvairios, pavyzdžiui, genetiškai itin maža krūtinė, po žindymo ar staiga netekus didelio svorio sumažėjusios krūtys.

Krūtų didinimo būdai – ką rinktis?

Šiandien vienas iš populiariausių ir efektyviausių tokių priežasčių šalinimo būdų – tai krūtų didinimas implantais chirurginiu būdu. Procedūros atlikimo technikos šiandien taip pat gerokai patobulėjusios. Siekiant maksimaliai išvengti matomų randų, krūtų implantai gali būti įvedami skirtingais būdais – atlikus nedidelį pjūvį aplink spenelius, per pažastį ar net bambą.

Kitas ne mažiau populiarus krūtų didinimo būdas – nuosavais riebalais. Šiuo atveju naudojami tos pačios pacientės riebalai, kurie prieš tai nusiurbiami nuo kitų kūno vietų, specialiai apdorojami ir suleidžiami į krūtis. Verta paminėti, kad šis būdas labai sparčiai populiarėja, kadangi nenaudojami jokie svetimkūniai, o nuosavi natūralūs riebalai.

Deja, sąžininga būtų įvardinti, kad ne visos riebalų ląstelės prigyja – paprastai daugiausiai iki 70 % procentų, o kai kuriais atvejais vos 30 %. Todėl šis būdas nėra toks efektyvus ir labiau tinkamas norinčioms nežymiai pasididinti krūtinę.

TAIP PAT SKAITYKITE