Gudručio vaistinė

Ką daryti, jei norisi nagus nusilakuoti ilgesniam laikui?

Nagų lakavimas

Jei jums nuolat trūksta laiko ir negalite sau leisti tokios prabangos, kaip dažnas manikiūro darymas, nėra reikalo nusiminti, nes įmanomas ir ilgalaikis gelinis lakavimas. Po jo nagai gerai atrodo net kelias savaites.

Kaip vyksta gelinio nagų lakavimo procedūra?

Gelinis nagų lakavimas vykdomas pamažu gelį stingdant po specialia lempa, šio veiksmo dėka susidaro kietas lako sluoksnis, kuris savo patvarumo nepraranda gana ilgą laiką. Be to, po ilgalaikio gelinio lakavimo nagai ne tik išlieka stipresni, bet ir jų blizgesys pasidaro ryškesnis. Aišku, labai svarbu, kad pirštų oda aplink nagus būtų ištepta specialiu rankų kremu arba aliejumi. Kad nagai visada išliktų sveiki ir gražiai atrodantys, jų priežiūrą geriausia patikėti kvalifikuotiems specialistams, nes šio darbo imantis savarankiškai galima pridaryti klaidų.

Kuo skiriasi ilgalaikis gelinis lakavimas nuo įprastinio manikiūro procedūros?

Ilgalaikis gelinis lakavimas leidžia keliolika dienų mėgautis išpuoselėtais ir nepriekaištingai atrodančiais nagais. Šis lakavimas nuo įprastinio lakavimo skiriasi tuo, kad gelinis lakas yra stingdomas ultravioletinių spindulių arba LED šviesoje, todėl ant nagų paviršiaus gali išsilaikyti net ilgiau kaip mėnesį. Todėl šios rūšies lakavimas yra labai patogus tada, kai ruošiamasi atostogoms, darbiniams susitikimams su šalies ar užsienio partneriais ar ilgiau trunkančiai išvykai bei visais kitais atvejais, kai rankos turi atrodyti be menkiausių trūkumų.

Kuriais atvejais gelinis nagų lakavimas yra nepatariamas?

Gelinis lakavimas nelabai tinka tada, jei nagai auga sluoksniais, nes toks nagas gali nustumti gelinio lako sluoksnį. Be to, jau seniai yra pastebėta, jog ilgalaikis gelinis lakavimas išsilaiko trumpiau tada, jei rankos bei delnai dažnai prakaituoja.

Ar verta naudoti ilgalaikį gelinį lakavimą ir kojų nagams?

Kadangi gelinis lakas labai greitai išdžiūva ir nesitepa, juo galima ilgam laikui lakuoti ir kojų nagus. Jei vaikščiosite apsiavę basutes, kojų nagai atrodys nepriekaištingai. Be to, jie bus patikimai apsaugoti nuo skilinėjimo, lūžinėjimo ir kitokių išorinių pažeidimų. Tad ir kojų nagų padengimas geliniu laku yra labai praktiškas būdas išvengti varginančių rūpesčių.

TAIP PAT SKAITYKITE