Nobel biocare

HydraFacial procedūra – atgaiva Jūsų veidui

HydraFacial procedūra

Veido priežiūros ritualai gali būti labai įvairūs. Kol vieni šiai zonai skiria labai daug dėmesio bei laiko, kadangi jis yra mūsų reprezentacinė vieta, tuo tarpu kiti teigia, kad senti yra normalu ir su tuo kovoti nereikia.

Bet kuriuo atveju, esant tokiai plačiai procedūrų pasiūlai – palepinti save tikrai verta. Ir mes kalbame ne apie operacijas, tačiau grožio procedūras, kurios gali atgaivinti odą. Viena tokių yra HydraFacial. Kaune yra labai daug klinikų, kurios ją siūlo, tad belieka rasti specialistą, kurio teikiamos paslaugos Jums labiausiai tinka.

Reguliarus odos valymas yra būtinas

Nors daugelis mūsų kasdien sėkmingai pašalina nešvarumų likučius, kurie kaupiasi ant odos tiek nuo makiažo, tiek nuo aplinkos dirgiklių, tačiau reguliariai reikia lankytis pas specialistą, kad jis išvalytų itin kruopščiai, kadangi kasdienės mūsų priemonės, deja, neturi tokios funkcijos.

Jeigu mechaninis veido valymas Jums nepatinka, kadangi po jo oda yra jautri, raudona ir net skausminga – HydraFacial yra geriausia alternatyva, o ir efektas yra kur kas didesnis. Svarbiausia, kad ji būtų atliekama reguliariai, tačiau jau ir po vieno valymo – išgražėjusios odos rezultatas – puikiai matyti.

Nauda, kurios ribos labai plačios

Ši procedūra tinka ne tik labai skirtingiems odos tipams, tačiau taip pat ir labai skirtingiems asmenims. Taigi, pamirškite mitą, kad savo veido oda turi rūpintis tik moterys ir tuo pačiu tik tokios, kurios yra pasiekusios jau brandų amžių.

Kuo anksčiau pradėsite sau skirti dėmesio – tuo gražesnę veido odą turėsite ateityje, tad niekada nėra per anksti ir visada tai yra geras pasirinkimas.

 • Ši procedūra padeda kovoti su odos senėjimu.
 • Tai puikus pasirinkimas kovoje su raukšlėmis.
 • Gerai tarnauja toms, kurių oda yra riebi.
 • Kai yra išsiplėtusios poros.
 • Kai kankina aknė.
 • Kai kankina pigmentinės dėmės.
 • Tai pagalba tiems, kurių oda yra nelygi.
 • Taip pat ir tiems, kurie turi netolygią odos tekstūrą.

Svarbiausia yra gera klinika, kurioje procedūra yra atliekama su aukščiausios kokybės medžiagomis. Tik tokiu atveju efektas bus ir jo kokybė – nepriekaištinga.

Procedūros eiga

HydraFacial procedūra susideda iš trijų pagrindinių etapų, kurie žmogui nekelia jokių nemalonių potyrių.

 1. Pirmiausia yra atliekamas odos valymas.
 2. Antrojo etapo metu atliekama eksfoliacija.
 3. Galiausiai – veido odos papildymas serumais, kurie ją pamaitina.

Nuostabu, kad šiais laikais atrodyti puikiai ir tuo pačiu sustabdyti laiką yra taip paprasta. Džiugu, kad viskas yra įmanoma ir tuo pačiu dar džiugu, kad tokio tipo procedūros nekainuoja labai daug. Belieka nuspręsti – ar jos jus domina ir tuo pačiu – kokie veido ritualai geriausiai atitinka Jūsų odos priežiūros suvokimą.

TAIP PAT SKAITYKITE