Sebamed

Grožio procedūros suteikiančios pasitikėjimo!

Grožio procedūros

Grožis yra subtilus reiškinys, kurį kiekvienas supranta skirtingai. Anksčiau būdavo nustatyti tam, formuojami tikri visuomenės standartai: kaip reikia atrodyti, o kaip ne, tačiau modernėjant pasauliui, šiai dienai turime visiškai priešingą situaciją. Vis labiau skatinama atrasti savo norimą įvaizdį, jį laisvai išreikšti ir nekreipti dėmesio į tai ką kas mano. Panašiai yra ir su grožio procedūromis – jų rinkoje tabų nebėra.

Tie, kas nori putlesnių lūpų

Veidas yra pati matomiausia kūno dalis. Tiems, kam yra aktualu rūpintis ne tik grožiu, bet ir kūno sveikata – svarbu, kad veido zona būtų tinkamai sutvarkyta, švari ir turinti  bent šlakelį žavesio „prieskonio“. Vieniems tas šlakelis gali būti įvairūs kremai, veido kaukės ar šveitikliai, o kitiems – grožio procedūros. Daugumai žmonių gražios lūpos yra vienas iš svarbiausių veide esančių akcentų. Faktas, kad bėgant metams lūpos praranda drėgmę, putlumą, kontūrą. Hialurono rūgšties pagalba galima viską pakoreguoti: lūpų kontūrą, padidinti jų apimtį (suteikia putlumo) ir sumažinti raukšlelių kiekį, kurios susidaro ties lūpomis. Lūpų putlinimas hialuronu rūgšties injekcijomis yra veiksminga, nesudėtinga ir ilgai netrunkanti grožio procedūra! Išties verta pabrėžti, kad rezultatai jau yra matomi net po vieno apsilankymo pas grožio specialistą!

Tie, kas nori dailesnės nosytės

Nosis yra centrinė veido dalis, todėl norint turėti harmoningą išraišką – viskas priklauso nuo to kaip ji atrodo. Kiekvienai veido formai yra nustatyta nosies forma, kuri labiausiai tinkama prie turimų veido bruožų. Nosies formos korekcija nėra sudėtinga procedūra, kuri reikalauja ilgų analizių, tačiau vis dėlto prieš ją reikėtų išsiaiškinti, kokia nosies forma jums labiausiai tinkama, kokias problemas siekiate išspręsti. Tai sužinoti galite apsilankę pas chirurgą, kuris jums planuoja atlikti nosies formos korekcijos operaciją.

Nosies korekcija – tai itin dažna plastinė operacija, kuri atliekama dėl įvairių priežasčių. Dažniausiai pasitaikančios:nosies dydžio, pločio korekcija, nosies kuprelės panaikinimas, šnervių formos korekcija, nosies galiuko ar pertvaros korekcija.

Kiek laiko trunka tokio tipo operacijos, procedūros?

Prieš kiekvieną grožio operaciją ir procedūrą, skiriamos konsultacijos su specialistu, kurių metu pacientas išsako visus savo norus bei pageidavimus. Specialistas įvertinęs situaciją, pateikia savo įžvalgas, operacijos ar procedūrų planą ir jei abi pusės sutinka -suplanuojama /skiriama procedūros diena.
Tokio tipo procedūrų, kaip nosies korekcija, lūpų putlinimas, atlikimo terminas nėra trunkantis labai ilgai. Nosies plastikos operacija gali užtrukti nuo 45 minučių iki dviejų/trijų valandų, o lūpų putlinimo procedūra – nuo 15 iki 30 minučių. Faktas, tikslus laikas priklauso nuo kiekvieno paciento individualiai, todėl tą tiksliai sužinosite tik nuvykę pas savo specialistą.
Būkite ramūs, šio tipo procedūros yra saugios, gijimo laikas ramus, o rezultatai – stulbinantys!

TAIP PAT SKAITYKITE