Sebamed

Gražios, putlios ir sveikos lūpos – misija įmanoma!

putlios lūpos

Lūpos yra svarbi veido dalis – jomis reikia rūpintis visais metų laikais. Ne išimtis ir žiemos sezonas, kuomet lūpas veikia šaltis, vėjas, temperatūrų skirtumai. Daugelis moterų susiduria su lūpų šerpetojimu, išsausėjimu ir su tuo neretai susijusiu skausmu. Pastarąjį bandoma sumažinti įvairiais balzamais, vazelinu ar specialiais tepaliukais, kurie dažnai nepadeda. Taigi, kaip tinkamai apsaugoti lūpas, kad jos būtų gražios, putlios, o svarbiausia – sveikos? Padėti gali veiksminga ir efektyvi lūpų drėkinimo ir stangrinimo „Hyaluron Pen“ procedūra, kuri tinka įvairaus amžiaus moterims.

Tai nauja ir inovatyvi lūpoms skirta procedūra, kuri turi daug privalumų. Jai nereikia adatų, yra visiškai neskausminga, be kitų šalutinių reiškinių, o efektas matomas iš karto ir išlieka iki 2 mėnesių. Procedūros pagrindas – hialurono rūgštis, kuriį odą patenka specialiu aparatu. Po jos lūpos atrodo natūraliai, simetriškai ir visiškai nereikia baimintis dėl vadinamųjų „ančiuko lūpų“. Tai viena populiariausių ir dažniausiai pageidaujamų kosmetinių procedūrų lūpoms.

Dvylika metų sveikatingumo srityje dirbanti reabilitacijos ir grožio centro „Aurum“ Tauragėje ir Šilalėje įkūrėja Zita Gudauskienė teigiamai vertina lūpų drėkinimo ir stangrinimo „Hyaluron Pen“ procedūrą. Šią procedūrą ji rekomenduoja ir jaunoms, ir brandžioms moterimis. Pastarosios dažniau susiduria su lūpų stangrumo problema. „Dirbdama grožio ir sveikatos srityje, pastebėjau, kad senatvės požymiai paliečia ne tik veido odą, bet ir lūpas. Jos praranda stangrumą, formą ir spalvą. Tačiau šį procesą galima pristabdyti arba tiesiog jo išvengti. Tad savo klientėms rekomenduoju „Hyaluron Pen“ procedūrą. Preparato sudėtyje yra hialurono, peptidų ir amino rūgšties, kurie atstato lūpų drėgnumą, stangrumą ir pagyvina spalvą“, – sako Z. Gudauskienė, pati išbandžiusi „Hyaluron Pen“  ir likusi labai patenkinta ilgalaikiu efektu, pridurdama, kad procedūra tikrai nereikalauja didelių investicijų.

Pasak Z Gudauskienės, jos klientės džiaugiasi atradusios veiksmingą priemonę lūpoms nuo neigiamo aplinkos poveikio. Be to, ši procedūra ypač pasiteisina tiek vykstant atostogų į šiltus kraštus, tiek žiemos laikotarpiu. „Pastebėjome, kad lūpų drėkinimo ir putlinimo procedūra tampa vis populiaresnė artėjant gražiausioms metų šventėms. Moterys nori turėti gražias, sveikas, putlias lūpas ir per šventes jaustis labiau savimi pasitikinčios. Taigi, ši procedūra gali būti puiki dovana sau, mamai ar draugei“, – sako Z. Gudauskienė.

Reabilitacijos ir grožio centro „Aurum“ inf.

Daugiau informacijos: www.aurumgrozis.lt

TAIP PAT SKAITYKITE