Mollers

Ginekomastijos operacija gali padėti atsikratyti diskomforto bei jausmo

Ginekomastijos operacija gali padėti atsikratyti diskomforto bei jausmo

Plastinių operacijų populiarumas labiau pastebimas moterų tarpe, tačiau dažnai pasitaiko atvejų, kuomet ir vyrams tenka gultis ant chirurginio stalo tam, kad būtų pakoreguotos tam tikros kūno vietos. Matoma, kad ginekomastija yra viena iš priežasčių, dėl kurių į plastikos chirurgus kreipiasi vyrai. Bet, specialistai ragina pačius vyrus bandyti užkirsti kelią šiam nesklandumui atsirasti.

Gyvenimo būdo pokyčiai – geriausias būdas turėti puikią sveikatą

Ginekomastijos liga yra vadinama būklė, kuomet vyrams padidėja krūtys. Taip nutinka dėl įvairiausių priežasčių. Dažnais atvejais šią patologiją iššaukia gyvenimo būdas. Bet, krūtinės ląstos padidėjimas, skausmas ar nemalonus jausmas gali pabrėžti ir kur kas rimtesnes ligas. Dėl šios priežasties, atliekant operaciją, paimamas mėginys ir atliekami tyrimai. Jais siekiama išsiaiškinti ar krūtinės ląstos padidėjimas nėra siejamas su vėžinėmis ar kitomis ligomis.

Gyvenimo būdas yra bene dažniausia priežastis kodėl į plastikos chirurgus tenka kreiptis ir vyrams. Krūtinės ląsta gali padidėti dėl to, kad per daug vartojamas alkoholis. Alkoholio vartojimas skatina estrogenų išsiskyrimą. Tai moteriški hormonai. Specialistai akcentuoja, kad didėjant estrogenų kiekiui, vyrams ne tik didėja krūtys, bet taip pat auga pilvas. Tad, siekiant išvengti operacijų, gyvenimo būdo keitimas būtų pigiausias variantas siekiant atgauti gražesnes kūno formas.

Be gyvenimo būdo, kitomis krūtų augimo priežastimis laikomas hormonų disbalansas, ligos. Pavyzdžiui, sutrikus skydliaukės veiklai gali ne tik augti svoris, bet ir atsirasti kiti kūno pokyčiai – slinkti plaukai, lūžinėti nagai, kauptis riebalai krūtinės srityje. Tokiais atvejais krūtinės padidėjimas yra vienas iš skydliaukės sutrikimo simptomų. Kai testosterono ir estrogenų kiekis išsibalansuoja kartu su krūtinės padidėjimu gali būti jaučiamas ir skausmas.

Operacijos atveju vyrams paskui tenka riboti fizinį aktyvumą

Jeigu vis dėlto tenka atlikti ginekomastijos operaciją, tuomet iš anksto reikia suderinti visas detales dėl darbo. Po operacijos teks vengti fizinio aktyvumo. Jo negalės būti apie mėnesį. Blogiausia tai, kad dėl šios operacijos nėra skiriamas nedarbingumas (kai kuriais atvejais gali būti taikomos išimtys).

Operacija atliekama bendroje nejautroje. Svarbu paminėti, kad operacijos metu nuo krūtų nėra nusiurbiami riebalai, o tiesiog pašalinama krūties liauka. Aišku, jeigu krūtinės ląsta padidėjusi ir dėl riebalų pertekliaus, jie taip pat gali būti nusiurbiami operacijos metu.

Plastikos chirurgai jums pasakys kokia bus operacijos kaina. Tačiau, atminkite, kad kuo ilgiau truks procedūra, tuo brangiau teks mokėti. Pavyzdžiui, jeigu bus šalinama krūtinės liauka, tuomet kaina bus vienokia. Tačiau, jeigu tos pačios operacijos metu pageidaujate, jog būtų nusiurbiami riebalai, tuomet savaime aišku, kad operacija truks ilgiau ir už ją mokėsite daugiau.

Visas kainas ir trukmę sužinosite po chirurgo apžiūros. Daugiau informacijos svetainėje

TAIP PAT SKAITYKITE