Rawpowders

Burnos irigatoriai ir jų nauda: ar ją tikrai pastebėsite?

Irigatoriai

Burnos irigatorius yra inovatyvus pagalbininkas valant tarpdančius. Pasigilinkime į jo privalumus:

Efektyviai išvalo maisto likučius tarp dantų

Vienas dalykas, apie kurį žmonės labai gerai žino pavalgę, yra maistas, kuris gali įstrigti tarp dantų. Tai labai nepatogu, jei jūsų darbo būdas yra pristatyti ir susitikti su daugybe žmonių. Irigatoriai apsaugo nuo tokių nepatogumų. Juos rekomenduoja dauguma odontologų, nes skirtingai nei dantų siūlas, vandens siūlas gali pasiekti giliausias dantų vietas ir pašalinti maisto likučius. Remiantis odontologiniu tyrimu, kai irigatoriai naudojami kartu su rankiniu dantų šepetėliu, jie pašalina žymiai daugiau apnašų nuo dantų paviršių nei tik įprastas dantų valymas.

Irigatoriai labai tinka žmonėms, turintiems dantų protezus

Viena iš dantų protezuojus turičių žmonių problemų – sunku valyti dantis siūlu. Normalu, kad žmonės protezuoja dantis, pvz., breketus ir plokšteles patiria daugiau problemų: tai yra papildomos priežiūros dalis. Turint protezą ar kitas restauracijas, sunku išsivalyti burną, nes metaliniai tvirtinimai yra labiau linkę kaupti bakterijas. Tačiau naudojant irigatorių, valymas atliekamas daug kokybiškiau.

Irigatoriai padeda išvengti kraujavimo iš dantenų

Dantenų kraujavimas gali būti rimtos dantenų problemos, vadinamos gingivitu, požymis. Kai ką nors valgome arba tiesiog išsivalome dantis, dantenos kartais kraujuoja. Tai tarsi dantų ėduonis, nes sunku pakelti diskomfortą, kurį kraujavimas gali sukelti. 

Tai taip pat turės įtakos jūsų pasitikėjimui kalbėti ir šypsotis, bijodami, kad žmonės pastebės jūsų kraujuojančias dantenas. Pažeistos dantenos taip pat gali sukelti uždegimą, būna labai paraudusios ir patinusios.

Naudą pagrindžia tyrimai

Irigatoriai labai skiriasi nuo dantų siūlų, nes padeda pašalinti ant dantų įstrigusius maisto likučius, dėl kurių lengvai kaupiasi apnašos. Nebereikia jaudintis dėl dantų akmenų susidarymo dantyse vien todėl, kad neišvalėte tos burnos dalies, kurios nepasiekia jūsų dantų šepetėlis. 

Jie breketams yra labai naudingi: pagal JAV mokslininkų paskelbtą dantų tyrimą, specializuotas ortodontinis irigatoriaus antgalis efektyviau padeda pašalinti apnašas ir išvengti dantenų kraujavimo, padeda išsaugoti gaivų burnos kvapą.Burnos irigatorių naudą puikiai žino ir Lietuvos odontologai. https://wesmile.lt komanda kviečia išsirinkti Jums tinkamiausią irigatorių, dar efektyvesnei dantų priežiūrai.

TAIP PAT SKAITYKITE