Nobel biocare

Botulino injekcijos ir plačios jų panaudojimo galimybės

Revu clinic

Botulino toksinas, dar kitaip vadinamas botoksas, yra neurotoksinė medžiaga, kurią išskiria Clostridium botulinum anaerobinės bakterijos. Šis preparatas yra puikiai pritaikomas ir naudojamas ne tik grožio industrijoje, bet ir įvairiems klinikiniams sutrikimams gydyti. Botulinas slopina ar net maksimaliai blokuoja raumenų susitraukimus, tad profesionaliai atlikta procedūra gali pagerinti gyvenimo kokybę ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Botulino injekcijos – saugi, itin efektyvi ir retai šalutinį poveikį sukelianti procedūra. Šios medžiagos populiarumą taip pat didina plačios panaudojimo galimybės. Pateikiame keletą  populiariausių botulino injekcijų panaudojimo būdų.

Efektyvus mimikos raukšlių mažinimas

   Ne paslaptis, jog mūsų veido raumenys atlieka svarbų vaidmenį norint perteikti emocijas ar komunikuojant su aplinkiniais. Kasdien reiškiant emocijas natūraliai formuojasi mimikos raukšlės, kurios su kiekvienais gyvenimo metais tampa išraiškingesnės ir vis labiau pastebimos. Botulino injekcijos yra puikus būdas kovoti su senėjimo požymiais. Profesionaliai atlikta injekcinė procedūra akivaizdžiai sumažina matomas mimikos raukšles ar net laikinai jas panaikina. Tikslus preparato kiekis injekuojamas į konkrečius raumenų taškus. Rezultate – raumuo atpalaiduojamas ir matomos raukšlės išsilygina. 

Pagrindinės probleminės zonos: 

  • Horizontalios kaktos (rūpesčio)
  • Žąsų kojelių (prie akių) 
  • Pykčio 

Padidėjusio prakaitavimo (hiperhidrozės) gydymas

   Botulino injekcijos yra ne tik puikus sprendimas siekiant sumažinti matomas mimikos raukšles, taip pat tai vis labiau populiarėjantis gydymo būdas norint prislopinti ar net laikinai sustabdyti pažastų, delnų ar pėdų prakaitavimą. Procedūros metu botulinas blokuoja neuromediatoriaus acetilcholino plitimą iš odoje esančių nervinių galūnėlių į prakaito liaukas. Rezultate laimite kovą su nemaloniai gausiu prakaitavimu. Tai komfortiška procedūra, kuri leis laikinai užmiršti padidėjusio prakaitavimo sukeltus nepatogumus.

Dantų griežimo (bruksizmo) gydymas

   Dantų griežimas tai gana dažnai pasitaikanti problema šiomis dienomis. Sudėtingiausia tai, jog dantų griežimą sunku kontroliuoti, nes dažnas žmogus šio sutrikimo net nepastebi. Dantų griežimas gali pasireikšti miego metu arba stresinėje situacijoje. Puiku tai, jog botulino  injekcijos yra efektyvus sprendimo būdas šios problemos gydymui. Procedūros metu botulinas injekuojamas į kramtomuosius veido raumenis, kurie paralyžiuojami ir atpalaiduojami. Tai vienas efektyviausių bruksizmo gydymo metodų.

“Gummy smile” – danteninės šypsenos korekcija

   Tai greita ir specialaus pasiruošimo nereikalaujanti procedūra, kurios rezultatai džiugina ir leidžia šypsotis be kompleksų. Danteninės šypsenos problemą sukelia keliamasis viršutinės lūpos raumuo. Tai dažnai pasitaikanti problema, kuri gali turėti įtakos žmogaus psichologinei ir emocinei būsenai. Procedūros metu botulino toksino injekcija atpalaiduoja keliamuosius raumenis ir galutiniai rezultatai išryškėja vos keletos savaičių bėgyje. Dažnai išgirdus botulino toksino pavadinimą galvoje sukasi mintys, jog tai puikus metodas siekiant sumažinti ar net visai panaikinti mimikos raukšles. Akivaizdu, jog tai vienas populiariausių šios medžiagos panaudojimo būdų, tačiau svarbu atkreipti dėmesį, jog botulino toksinas – įvairiapusiškai gyvenimo kokybę palengvinantis preparatas. Ši injekcinė procedūra ne tik sumažina nepageidaujamas mimikos raukšles, bet taip pat padeda gydyti nevalingą dantų griežimą (bruksizmą) ar maksimaliai sumažina padidėjusį prakaitavimą. Botulino injekcijos tai saugi, itin efektyvi ir retai šalutiniu poveikiu pasižyminti procedūra.

TAIP PAT SKAITYKITE