REXSAN

Vilniaus maratono savaitgalį – nemokamų treniruočių stovykla

Pirmą kartą Lietuvoje sporto entuziastai ir visi norintys gyventojai galės išbandyti visame pasaulyje populiarias ištvermės ir jėgos treniruotes CrossFit. Rugsėjo 8-ąją, likus dienai iki Vilniaus maratono, į Vinco Kudirkos aikštę atvyks konteineris CrossFit Drop Box, kur prižiūrint kvalifikuotiems instruktoriams bus surengta 12 treniruočių.

Jau dabar registruotis rugsėjo 8 ir 9 d. treniruotėms ir išbandyti CrossFit gali tiek besirengiantys bėgti Vilniaus maratone, tiek kiti sportiški vilniečiai.

CrossFit – tai ištvermės ir jėgos treniruotė, skirta padėti sustiprėti fiziškai ir pasiruošti įvairiems sportiniams iššūkiams. CrossFit programą sudaro intensyvūs ir skirtingi funkciniai pratimai. Kiekvienas pratimas pritaikytas jį atliekančio asmens amžiui, patirčiai ir fiziniam pasirengimui.

Pasak šią programą taikančių trenerių, CrossFit – tai įdomi nuobodžių pratimų sporto salėje alternatyva“. Pratimus gali atlikti visi, nepriklausomai nuo amžiaus ar fizinių gebėjimų, nes krūvis yra parenkamas individualiai.

Naujos kartos treniruočių sėkmę garantuoja ir tai, kad sportuojama grupėmis – Vilniuje treniruotės vyks po 15 žmonių. Sunkus darbas, pasidalinimas patirtimi siekiant bendro tikslo, savo pajėgumų viršijimas ir kitų teikiama motyvacija – dėl to CrossFit jau praminta tikra treniruočių revoliucija.

Bernardinai.lt

TAIP PAT SKAITYKITE