Visi sveiki

Viceministrė Nora Ribokienė savo patirtimi pasidalino su ministerijoje apsilankiusiais vaikais

Viceministrė Nora Ribokienė savo patirtimi pasidalino su ministerijoje apsilankiusiais vaikais

Atvirų durų dieną Sveikatos apsaugos ministerijoje apsilankė Jono Basanavičiaus progimnazijos penktos klasės mokiniai ir mokytojai. Svečiai susipažino su institucijos veikla, ES paramos politikos prioritetais, sveiko gyvenimo privalumais.

Mažieji ministerijos lankytojai pirmiausia nuvyko susitikti su sveikatos apsaugos viceministre Nora Ribokiene. Jie domėjosi viceministrės pasiekimais mokykloje, požiūriu į sveiką gyvenseną ir sportą vaikystėje ir dabar, klausė, kodėl ji pasirinko gydytojos profesiją. „Garbingą gydytojo profesiją pasirinkę žmonės turi mokytis visą gyvenimą, – teigė N. Ribokienė. – Jie turi neatsilikti nuo šiuolaikinio mokslo pasiekimų, savo žiniomis ir asmeniniu gyvenimo pavyzdžiu prisidėti prie sveikatos vertybių puoselėjimo”. Moksleiviams buvo įdomu sužinoti ir apie atsakingus ministerijos ir pačios viceministrės kasdienius darbus, ir apie tai, ar nekenkia ministerijos darbuotojų sveikatai tai, kad jie visą dieną praleidžia prie kompiuterių.

Atvirų durų dienos svečiai susipažino su Europos Sąjungos paramą sveikatos apsaugai, kurią pristatė Sveikatos apsaugos ministerijos ES paramos vedėja Kristina Auruškevičienė. Sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos departamento Sveikatos stiprinimo ir kurortologijos skyriaus atstovė Ieva Gudanavičienė surengė vaikams sveikos gyvensenos viktoriną.

Moksleiviai turėjo galimybę pasitikrinti savo sveikatos žinias, padiskutuoti rūpimomis ligų ir žalingų įpročių prevencijos temomis, pažiūrėjo filmukus apie sveiką gyvenimą. Dėkodami už surengtą sveikatos šventę vaikai ir jų mokytojai žadėjo būtinai lankytis Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainės skyrelyje „Vaikams apie sveikatą”, pranešti, kokių sveikatos žinių dar norėtų pasisemti. „Artėjant Kalėdoms aš būtinai visiems linkėsiu sveikatos, – tarė viena mokinė, – nes dabar dar labiau įsitikinau, kaip tai yra svarbu visiems planetos žmonėms”. Renginio fotoreportažas – Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainės ‚Nuotraukų galerijoje



Eglės sanatorija

TAIP PAT SKAITYKITE