Famisano

Vestuvinis žiedas gali būti negalavimų priežastis

Atlikę tyrimus, mokslininkai priėjo išvados, kad ilgus metus nešiojamas vedybinis žiedas gali būti kai kurių negalavimų priežastimi.

Tai įdomu:

*vyresnio amžiaus moteris aukso papuošalai veikia tonizuojamai,
*tyrimais įrodyta, kad aukso žiedas ant bevardžio piršto kenkia vyrams, nes laikui bėgant vyksta oksidacijos procesai, kurių metu išsiskiria toksinės medžiagos ypač veikiančios vyrų lytinių organų funkcijas,
*pirštuose esančios nervų ląstelės perduoda impulsus į daugiau nei 400 įvairių taškų, kurie yra įvairiuose vidaus organuose, ir, žinoma, lytiniuose,
*nešiojantys ankštą žiedą vyrai turi didesnę tikimybę susirgti ateroskleroze bei kitomis kraujagyslių sistemos ligomis, dėl kurių ilgainiui gali susiformuoti ir impotencija.

Pasak tyrinėtojų, miligramas oksidų nuosėdų moters organizmui neigiamos įtakos neturi, o vyrams toks kiekis jau gali būti ir pavojingas. Tokį skirtumą mokslininkai aiškina tuo, kad moterų hormoninės ir lytinės funkcijos geriau apsaugotos nuo išorės veiksnių, todėl besioksiduojantis metalas joms ir nekenkia.

Tiesa, panikuoti nereikėtų, nes oksidacijos procesai vyksta ne vienerius metus. Be to, šiuos procesus galima pristabdyti arba nuo jų apsisaugoti dažniau plaunant rankas, valyti vestuvinį žiedą ir taip neutralizuoti oksidacijos užuomazgas, nusiimant nakčiai vestuvių žiedą arba jį tiesiog padarius ne tokį veržiantį.

Norėdami patvirtinti tyrimus, mokslininkai atliko apklausas, kurių metu dauguma moterų pripažino, kad vyrams pakanka nusiimti vestuvių žiedą ir kurį laiką pavaikščioti be jo – dauguma negalavimų tuojau pat praeina.



TAIP PAT SKAITYKITE