Nobel biocare

Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje lankosi Saudo Arabijos pasienio veterinarijos inspektorių delegacija

Š.m. kovo 14-18 d. Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje lankosi Saudo Arabijos Maisto ir vaistų tarnybos pareigūnų ir pasienio veterinarijos postų inspektorių delegacija.

Vizitas vykdomas pagal bendrą Vokietijos plėtros ministerijos ir Saudo Arabijos maisto ir vaistų tarnybos projektą, kurio tikslas – supažinti Saudo Arabijos inspektorius su Europos Sąjungos valstybėse taikoma maisto saugos užtikrinimo sistema, atsižvelgiant į tarptautinių standartų reikalavimus. Šio vizito metu Saudo Arabijos inspektoriai bus supažindinti su pasienio veterinarijos kontrolės sistema ir su pasienio veterinarijos postų struktūra Lietuvos Respublikoje.

Kovo 14 d. delegacija lankėsi Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje, kur vyko diskusijos aktualiais maisto kontrolės ir pasienio veterinarinės kontrolės organizavimo ir vykdymo klausimais.
Svečiams taip pat pristatyta Tarnyboje įdiegta ir pagal tarptautinį ISO standartą akredituota kokybės vadybos sistema. Nagrinėtos kokybės sistemos darbo programos ir instrukcijos, skirtos pasienio veterinarijos postų darbuotojams.

Vizito metu numatyta, kad svečiai aplankys Vilniaus oro uosto, Medininkų, Kybartų geležinkelio ir Malkų įlankos pasienio veterinarijos postus, o taip pat Malkų įlankos pasienio veterinarijos posto Laistų patikros centrą. Šių vizitų metu Saudo Arabijos inspektoriai turės galimybę praktiškai supažindinti su pasienio veterinarijos kontrolės procedūromis, skirtingų pasienio veterinarijos postų veiklos specifika.


Maisto ir vet. tarnyba

TAIP PAT SKAITYKITE