Mollers

„Vaikų svajonės“ sugrįžta

Po vienerių metų pertraukos, dešimtmetį gyvuojantis ir beveik 90 tūkst. vaikų svajonių išpildęs projektas „Vaikų svajonės“ grįžta su dar ambicingesniais planais.

Projekto iniciatoriaus Juliaus Gregorausko teigimu, per šiuos metus planuojama įvykdyti penkis projektus, o pirmasis – „Kūdikių dovanų“ – projektas jau startavo balandžio 6 d. Jame dalyvauja kūdikiai ir su finansiniais sunkumais susiduriančios besilaukiančios mamos, kurioms šiuo metu ypatingai reikalinga parama.

„Pastebime, kad projekto dalyvių poreikiai yra labai įvairūs – nuo sportinio vežimėlio, lovytės ar maitinimo staliuko, iki rūbelių ar higienos reikmenų. Iki šiol sulaukėme 649 kūdikių ir besilaukiančių mamų svajonių. Vos paskelbus apie projekto startą, per pirmąsias valandas buvo pasirinktos 204 svajonės, tad neabejojame, jog projekto metu pavyks išpildyti daugybę besilaukiančių mamų ir kūdikių svajonių“, – pasakoja J. Gregorauskas.

Santykiai su savanoriais ir rėmėjais nenutrūko

Kasmet prie projekto „Vaikų svajonės“ įgyvendinimo prisijungdavo apie 150 savanorių ir virš 800 socialinių darbuotojų. Anot J. Gregorausko, pertraukos metu geri santykiai su projektą sėkmingai įgyvendini padedančiais savanoriais bei socialiniais darbuotojais nenutrūko, o kai kurie savanoriai organizatoriams padeda daugiau nei tris ar penkis metus. Projekto iniciatorius taip pat pažymi ir ilgalaikę partnerystę su pagrindiniais projekto rėmėjais – „DPD Lietuva“, kurie jau aštuonerius metus nemokamai pristato vaikų svajones.

„Prie projekto „Vaikų svajonės“ įgyvendinimo prisidėjome ne vienerius metus, tad džiaugiamės, kad po pertraukos atsinaujinęs projektas sugrįžo. Vaikų, kūdikių ir besilaukiančių mamų svajonių netrūksta, tad raginame visus naudotis nemokamo siuntimo per „DPD“ paštomatus galimybe ir prisidėti prie prasmingos projekto misijos įgyvendinimo“, – sako Gabrielius Bilevičius, „DPD Lietuva“ pardavimų ir rinkodaros vadovas Baltijos šalims

Ilgalaikių partnerysčių paieškos

„Vaikų svajonės“ iniciatorius pastebi, kad Lietuvoje įmonės skiria vis daugiau dėmesio socialinėms iniciatyvoms ir prioritetą teikia ilgalaikėms partnerystėms su konkrečiais projektas.

„Netolimoje ateityje projekto „Vaikų svajonės“ partnerių ratas plėsis ir pradėsime bendradarbiauti su  Lietuvoje gerai žinomais prekiniais ženklais. Smagu, kai mūsų komanda ir įmonių, su kuriomis planuojame dirbti, vadovai turi panašias idėjas bei viziją. Kartu ieškome įdomesnių sprendimų, kurie skatintų socialinę atsakomybę ne tik įmonės viduje, bet į prasmingą veiklą įtrauktų ir jų klientus“, – teigia J.Gregorauskas.

Apie „Vaikų svajones“:

Išsirinkti ir išpildyti besilaukiančios mamos ar kūdikio svajonę galite čia: https://vaikusvajones.lt/

Jei jums patinka „Vaikų svajonės“ veikla, kviečiame tapti projekto patronais per „Patreon“ platformą https://www.patreon.com/vaiku_svajones arba paremti projektą kitais būdais https://vaikusvajones.lt/parama

„Vaikų svajonės“ planuojami projektai:

  1. „Kūdikių dovanų“ projektas (startavo balandžio 6 d.)
  2. „Dienos centrų“ projektas (planuojamas įvykdyti birželio mėnesį)
  3. „Mokyklos dovanų“ projektas (planuojamas įvykdyti rugpjūčio mėnesį)
  4. „Žiemos rūbų“ projektas (planuojamas įvykdyti spalio mėnesį)
  5. „Tradicinis Kalėdinių dovanų“ projektas (planuojamas įvykdyti nuo lapkričio vidurio iki Šv. Kalėdų)

 

 

TAIP PAT SKAITYKITE