Nobel biocare

Vadovauti jungtinei ligoninei Kaune – 7 pretendentai

Iki antradienio – paskutinės dienos, kai dar buvo galima Kauno miesto savivaldybei pateikti dokumentus dėl dalyvavimo konkurse, po kurio paaiškės, kas vadovaus naujai įkurtai Kauno klinikinei ligoninei, užregistruoti 7 pretendentai. Be kauniečių medikų, siekiančių ligoninės vadovo posto, yra ir Jonavos bei Kalvarijos gyventojų.

Konkurso dalyvių gali padaugėti, jei savivaldybę pasiektų kovo 15 dienos pašto antspaudu pažymėti vokai su kitų galimų kandidatų dokumentais. Kaip trečiadienio rytą agentūrai ELTA patvirtino Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento direktorius Gediminas Jankus, kol kas tokių laiškų negauta.

Miesto taryba ketvirtadienį spręs, ar pritarti būsimo konkurso komisijos sudėčiai. Į komisiją įtraukti ne tik savivaldybės, bet ir gydymo įstaigų bei Lietuvos gydytojų sąjungos atstovai. Kiek iš viso bus konkurso dalyvių, paaiškės peržiūrėjus pretendentų dokumentus, ar jie atitinka visus reikalavimus. Kandidatai į ligoninės vadovo postą nesutiko, kad savivaldybė juos viešai įvardintų.

ELTA primena, kad, Kauno miesto tarybos sprendimu, iš dviejų buvusių savivaldybės įstaigų sukurtai vienai – Kauno miesto klinikinei ligoninei – laikinai vadovauja gydytojas Kęstutis Mazurkevičius. Kas taps nuolatiniu ligoninės direktoriumi, turėtų paaiškėti kovo pabaigoje.


ELTA

TAIP PAT SKAITYKITE