Venoruton spray purškalas kojoms

Uostamiestyje – akcijos prieš nuodijamus klaipėdiečius

Iniciatyvių klaipėdiečių  grupė, siekdama atkreipti dėmesį į oro užterštumo, nesveikos gyvenimo aplinkos problemą uostamiestyje rengia piketų ciklą.

Grupelės žmonių riksis prie svarbiausių Klaipėdos objektų, kurių atstovai yra tiesiogiai atsakingi už vis blogėjančią situaciją Klaipėdoje.

„Mūsų rengiamas piketų ciklas skirtas sausio 15 dieną minimam Klaipėdos krašto išvadavimui (t.y. prijungimui prie Didžiosios Lietuvos ). Mūsų miestas turi išsivaduoti nuo teršėjų, o miesto valdžia privalo dėti kuo didesnes pastangas, kad klaipėdiečių gyvenama aplinka būtų kuo švaresnė. Ne paslaptis, kad dėl to Klaipėdoje daugiau nei kituose miestuose fiksuojama vėžinių susirgimų, kvėpavimo sistemos ligų, žmonės čia serga dažniau nei kitų regionų gyventojai”, – sakė vienas iš akcijos rengėjų.

Kad situacija Klaipėdoje yra prasta, konstatuoja ir visuomenės sveikatos specialistai bei medikai. Tai byloja ir Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro atlikta Klaipėdos m. gyventojų visuomenės sveikatos stebėsenos programa, kuroje analizuojami 2005 – 2009 m. duomenys.

Akcijos sausio 14 d., 11.45 val., vyks penkiose miesto vietose: prie Klaipėdos savivaldybės, Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento, „Klaipėdos energijos”, „Klaipėdos vandens”,  Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE