REXSAN

Tyrimas: moterys vis dažniau meluoja apie savo intymųjį gyvenimą

Moterys dažniau nei vyrai meluoja apie savo intymųjį gyvenimą – tai parodė tyrimo rezultatai, kurį atliko Ohajo universiteto (JAV) psichologų grupė.

Per tyrimą paaiškėjo, kad stipriosios lyties atstovai labiau linkę padauginti sekso partnerių skaičių nei moterys. Vyrai tvirtino, kad per gyvenimą turėjo vidutiniškai 13 sekso partnerių. Tyrimo vadovės daktarės Terry Fisher manymu, vyrai yra sąžiningesni tarpusavio santykiuose.

Eksperimente dalyvavo 200 heteroseksualių vienišių, koledžo studentų, kuriems nuo 18 iki 25 metų. Viena studentų grupė užpildė anketas stebint mokslininkams, o kita – anonimiškai.  Be to, parkeriuose, kuriais rašė tyrimo dalyviai, buvo įmontuoti prietaisėliai, fiksuojantys smegenų impulsus ir kūno temperatūrą, o taip pat perduodamus duomenis. Pusė abiejų lyčių savanorių tai žinojo, o kita pusė – ne.  Paskui gauti duomenys buvo patikrinti melo detektoriumi.

Buvo nustatyta, kad vyrai, tiek vienu, tiek kitu atveju, beveik nemelavo, o štai merginos stengėsi atsakyti į klausimus teisingai tik tada, kai žinojo, jog yra tikrinamos melo detektoriaus. Be to, mokslininkų manymu,  nors moterys jautresnės ir emociškesnės intymioje gyvenimo sferoje, tačiau ir tada jos linkusios meluoti. T.y. tos dailiosios lyties atstovės, kurios žinojo, kad jas „kontroliuoja” melo detektorius, pranešė, jog vidutiniškai turėjo 2,6 sekso partnerių. Tos moterys, kurios apie melo detektorių nežinojo, sakė, kad mylėjosi su  daugiau nei trimis partneriais.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE