Biorythm

Teismas: „Vichy” parkas turi būti uždarytas

Vilniaus apygardos administracinis teismas penktadienį atsisakė patenkinti vandens parko „Vichy” prašymą ir atsisakė iki teismo sprendimo byloje įsiteisėjimo sustabdyti Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos priimto sprendimo vykdymą. Todėl, remiantis teismo nutartimi, vandens parkas turi būti nedelsiant uždarytas.

„Vichy” parkas į teismą kreipėsi dar trečiadienį. Priimdamas bylą nagrinėti teismas iš karto išnagrinėjo prašymą taikyti reikalavimo užtikrinimo priemones – sustabdyti Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos priimto sprendimo vykdymą.

Šiuo sprendimu nurodyta laikinai, kol bus nustatytos Legionella bakterijų buvimo vandens tiekimo sistemoje priežastys ir priemonės šių bakterijų kiekio mažinimui ar sunaikinimui, uždrausti pareiškėjui teikti vandens parko (baseinų, pirčių) paslaugas.

Teismas nutartyje nurodo, kad vandens parkas, prašydamas sustabdyti sprendimo vykdymą, iš esmės siekia toliau tęsti savo ūkinę-komercinę veiklą, o ne užtikrinti sąlygas galimai jai palankaus teismo sprendimo įvykdymui.

Teismas, įvertinęs skunde bendrovės nurodytas aplinkybes, padarė išvadą, kad jog jos iš esmės grindžiamos prielaidomis ir tai nesudaro pagrindo jų vertinti kaip išskirtinių, dėl kurių turėtų būti sustabdomas skundžiamo akto galiojimas.


DELFI

TAIP PAT SKAITYKITE