Nobel biocare

Teismas panaikino naujo Kauno klinikinės ligoninės direktoriaus įgaliojimus

Grumtynės dėl Kauno klinikinės ligoninės nesibaigia.

Šiandien Kauno miesto apylinkės teismo teisėja Olga Šinkarenko pritaikė skubias laikinąsias apsaugos priemones ir pripažino negaliojančiu Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Antano Navakausko įsakymą ligoninės laikinuoju direktoriumi paskirti Eduardą Vaitkų.

E.Vaitkų laikinuoju vadovu nuspręsta paskirti tuomet, kai ligoninės direktorius Kęstutis Mazurkevičius susiruošė kasmetinių atostogų ir pavaduoti jį paskyrė savo bendradarbį, patyrusi traumatologą Raimondą Kunicką.

Ligoninės steigėja Kauno miesto savivaldybė įtaria M.Mazurkevičių neskaidria veikla.

Pasak Kauno miesto tarybos Sveikatos komiteto vadovo Artūro Orlausko, paskyrus ligoninei vadovaujant su K.Mazurekvičiumi nesusijusį specialistą, bus lengviau gauti svarbius ligoninėje laikomus dokumentus. K.Mazurkevičius bet kokius įtarimus dėl galimo neskaidrumo kategoriškai atmeta ir teigia, kad yra šantažuojamas.

Ieškinį Kauno miesto apylinkės teismui praėjusį antradienį įteikęs K.Mazurkevičius džiaugėsi jam palankiu sprendimu: „Direktoriauja mano paskirtas Raimondas Kunickas, o tas veikėjas (E.Vaitkus,- red. pastaba) yra nelegalus”.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE