Nobel biocare

Sveikatos apsaugos ministras pristatė savo politinę komandą

Prie Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) komandos prisijungia Živilė Simonaitytė, Jurgita Grebenkovienė ir Simona Bieliūnė.

Sveikatos apsaugos viceministrės pareigas pradeda eiti Živilė Simonaitytė. Ji kuruos teisėkūros sritį, bendradarbiavimą su Lietuvos bei užsienio institucijomis ir organizacijomis.

Pastaruosius metus socialinių mokslų daktaro laipsnį turinti Ž. Simonaitytė ėjo valstybės kontrolieriaus pavaduotojos pareigas. Daugiau nei dešimtmetį kaupta patirtimi audite dalijosi su Vilniaus universiteto studentais, dėstydama audito teoriją.

„Džiaugiuosi suteikta galimybe prisijungti prie Sveikatos apsaugos ministerijos komandos. Tikiu, kad įveiksime iššūkius drauge ir pasieksime užsibrėžtus tikslus“, – sako Ž. Simonaitytė.

Kanclerės pareigas paskirta eiti Jurgitai Grebenkovienei, kuri pastaraisiais metais vadovavo Valstybės kontrolės Valdymo audito departamentui.

„Tikiuosi, kad mano turimos žinios, kompetencijos ir patirtis viešajame sektoriuje padės valstybei ir Sveikatos apsaugos ministerijai ne tik šiuo įtemptu metu, bet ir vėliau, kai visiems drauge pavyks suvaldyti pandemiją“, – sako J. Grebenkovienė.

Naujai paskirta kanclerė Valstybės kontrolėje dirbo septyniolika metų – kaupė patirtį įvairiose viešojo sektoriaus valdymo srityse, taip pat dėstė veiklos audito teorijos paskaitas universitete.

Asmens ir visuomenės psichikos sveikatos klausimais ministrui A. Dulkiui patarinės Simona Bieliūnė.

„Išsikėlėme tikslą – prailginti mūsų visuomenės gyvenimo trukmę. Kad tai pasiektume, turime skirti deramą dėmesį ne tik fizinei, bet ir psichikos sveikatai, kurią dažnai paliekame antrame plane. Vienas didžiausių iššūkių yra pandemija, kurios žala visuomenės psichikos sveikatai yra didžiulė. Tačiau mes esame pasiruošę veikti“, – sako S. Bieliūnė.

Edukologijos daktaro laipsnį turinti vyresnioji ministro patarėja S. Bieliūnė yra sukaupusi ilgametę patirtį visuomenės sveikatos, pagalbos vaikams ir jaunimui srityse. Pastaraisiais metais S. Bieliūnė dirbo Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure direktoriaus pavaduotoja, kur buvo atsakinga už visuomenės sveikatos stiprinimą.

SAM Spaudos tarnyba


TAIP PAT SKAITYKITE