Gudručio vaistinė

Sveikatos apsaugos ministras domisi VIP ir ES struktūrinės paramos lėšų panaudojimu gydymo įstaigose

Sveikatos apsaugos ministras Raimondas Šukys tęsia darbo vizitus po šalies gydymo įstaigas, kurių metu domisi Valstybės investicijų programos (VIP) ir Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšų panaudojimo racionalumu bei vertina galimą šių lėšų poreikį ateityje. Šiandien ministras su darbo vizitu lankėsi Trakų, Vievio, Onuškio ir Aukštadvario sveikatos priežiūros įstaigose.

Sveikatos apsaugos ministras R. Šukys Vievyje susitiko su palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės bei pirminės sveikatos priežiūros centrų kolektyvais ir šių įstaigų vadovais. Ministras domėjosi kaip Vievio gydymo įstaigos įgyvendino ir tebevykdo Europos Sąjungos struktūrinės paramos projektus. Aukštadvaryje R. Šukys vertino vietos pirminės sveikatos priežiūros centro įvykdytus rekonstrukcijų projektus. Ministras taip pat aplankė Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos bei Trakų ligonines.

Susitikimuose su sveikatos įstaigų vadovais ir kolektyvais ministrą R.Šukį lydėjo Elektrėnų meras Kęstutis Vaitukaitis, Trakų savivaldybės meras Vincas Kapočius bei Trakų – Elektrėnų rinkimų apygardoje išrinktas Seimo narys Jonas Liesys.

SAM Ryšių su visuomene skyriusTAIP PAT SKAITYKITE