Mollers

Slaugytojoms uždrausta draugauti su pacientais „Facebook“

Didžiojoje Britanijoje slaugytojos ir akušerės įspėtos, kad gali būti atleistos iš darbo, jei draugaus su pacientais socialiniame tinkle „Facebook” arba aptarinės darbo reikalus internete, rašo britų dienraštis „The Daily Telegraph”.

Slaugytojų ir akušerių reikalų taryba nurodė sveikatos sistemos darbuotojams neskelbti socialiniuose tinkluose jautrios informacijos, nedėti nuotraukų, susijusių su darbu, ir apskritai – atskirti savo asmeninį ir profesinį gyvenimą.

Tokios gairės dėl naudojimosi socialiniais tinklais „Facebook” ir „Twitter” buvo paskelbtos dėl to, kad taryba sulaukdavo „vis daugiau paklausimų dėl elgesio internete”, dėl to jau buvo pradėti keli tyrimai kai kurių darbuotojų atžvilgiu, o keli žmonės buvo atleisti.

„Slaugytojų ir akušerių reikalų taryba yra pasirengusi apsaugoti visuomenę ir užtikrinti, kad slaugytojoms ir akušerėms jų pacientų priežiūrą būtų pagrindinis prioritetas. Patarčiau slaugytojoms ir akušerėms atsargiai naudotis socialiniais tinklais. Jos rizikuoja netekti licencijų, jei pasidalins jautria informacija, rašys netinkamus komentarus ar draugaus su savo pacientais internete”, – perspėja tarybos vykdomasis direktorius profesorius Dikonas Veiras-Hjūzas (Dickon Weir-Hughes).


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE