Gudručio vaistinė

Skani ir gurmaniška UAB „LIŪTUKAS“ ir Ko naujiena – LITE produktai, skirti išpuoselėtam ir rafinuotam skoniui

Prekyboje jau pasirodė ilgai puoselėti naujieji LITE produktai: lietiniai ir koldūnai, kurie maloniai nustebins visus aktyviai gyvenančius ir puoselėjančius sveiką gyvenimo būdą. Visi LITE produktai yra praturtinti vertingomis MAISTINĖMIS SKAIDULOMIS ir kol kas yra vieninteliai Baltijos šalyse. Tai gurmaniškų produktų linija, kuri pagaminta iš natūralių, aukščiausios kokybės, išskirtinių žaliavų. Tai LITE koldūnai su jautiena ir daigintais kviečiais, kukurūzų miltų blyneliai su pikantiška varške, ryžių miltų blyneliai su daržovėmis, avižinių biltų blyneliai su kalakutiena.

Produktai yra ne tik skanūs, bet ir labai vertingi žmogaus organizmui. Dėka maistinių skaidulų yra lengvai įsisavinami, neapsunkina virškinimo ir suteikia energijos. Išskirtinės žaliavos – vertingi maistinių skaidulų šaltiniai:

  • Daiginti kviečiai – tai gyvoji energija, juose net 600 kartų daugiau vitaminų nei subrendusiame grūde. Turtingi mineralinėmis medžiagomis, geriausi – cinko, vario, mangano ir neorganinio fosforo šaltiniai.
  • Ryžiai – dėl didelio maistingumo ir gero įsisavinimo yra vieni geriausių kasdieninės ir dietinės mitybos produktų, juose gausu vitaminų, baltymų ir fosforo.
  • Avižų grūdai – yra ypač vertingi sergantiems cukriniu diabetu, pasižymi B grupės vitaminais, organinėmis rūgštimis, fosforu, kalciu, magniu, geležimi bei druskomis.
  • Kukurūzų miltai – mineralinių medžiagų ir mikroelementų šaltinis.

Tai gražių linijų ir prabangaus skonio, nepaprastai turtingas maistas. Jei Jūs mėgstate aktyvų gyvenimo būdą ir rūpinatės savo mityba, tai “Lite” Jums bus tikras atradimas, nes LITE produktai – lengvas maistas gaivioms mintims……

TAIP PAT SKAITYKITE