Mollers

Seksas: ką meluoja vyrai ir moterys?

Ką meluoja vyrai

Frazė: „Aš jos neprisimenu”

Iš tikrųjų vyriška psichologija tokia, kad jie visados prisimena su kuo turėjo intymių santykių. Ir tai nepriklauso nuo moterų skaičiaus su kuriomis jie buvo. O jei vyras sako tai savo žmonai, tai tik nenorėdamas sukelti jos pavydo.

Frazė: „Ji ne mano skonio, bet aš turėjau su ja intymių santykių”

Tokia frazė iš tikrųjų tinka tik jauniems vyrams. O 23-25 metų vyrų erekcija tampa labiau išranki. O jei buvo ne tik seksas, bet ir toliau tęsėsi santykiai, vadinasi vis dėlto kažkuo ji patiko jam.

Frazė: „Aš ilgai tave stebiu, tu man patinki”

Dauguma moterų, kai atsitokėja po tokios frazės, ima suprasti, jog pažįstama su tuo vyru viso labo dvi savaites. Moterys myli ausimis ir vyrai kalbėdami joms apie savo jausmus, tokiu būdu nori su jomis tik permiegoti, nors iš tikrųjų gali joms ir nieko nejausti.

Ką meluoja moterys

Frazė: „Aš tau buvau neištikima”

Prieš nutraukdamos santykius dauguma moterų sako, kad jos buvo neištikimos savo partneriui. Taip jos elgiasi norėdamos pažeminti ir įskaudinti vyrą. Ir kad jis dėl to išgyventų bei kankintųsi.

Frazė: „Tu visiškas nulis lovoje”

Besipykdamos su partneriais moterys dažnai negalvoja, ką kalba ir tokiu būdu trenkia vyrams žemiau juosmens. Tiek morališkai, tiek fiziškai. Todėl, jei moteris sako vyrui: „kad tu nieko nesugebi lovoje” ar ką nors panašaus, tai kaip paskui ji bemėgintų jo atsiprašyti, jis niekados jai neatleis tokių žodžių.
Beje, ir vyras pykčio įkaršty gali pasakyti moteriai, kad ji netraukia jo seksualiai. Tačiau moterys sugeba tai atleisti, bet būtinai pasistengs atkeršyti, kad lengviau būtų pamiršti tuos žodžius.
Aišku, geriausiai būtų taip nekalbėti arba pakeisti tuos žodžius labiau neutraliomis frazėmis, o ne žeminti savo mylimą žmogų. Gana dažnai tai būna ir skyrybų priežastis.

Frazė: „Tavo draugas ryja mane akimis”

Moterys ir merginos mėgsta taip sakyti, norėdamos labiau atkreipti savo partnerio dėmesį ir priversti jį pavyduliauti. Trumpai kalbant, taip merginos kelia savivertę.
Tačiau nereikėtų pamiršti, kad seksas, tai tokia psichologijos sritis, kur melas, anksčiau ar vėliau, gali labai stipriai pakirsti intymaus gyvenimo pamatus.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE