Mollers

Seksas: 9 moterų užuominos, kad jos nori pasimylėti

Daugybei moterų užsiminti vyrui apie norą pasimylėti neleidžia drovumas ir santūrumas. Todėl vyrams belieka tenkintis užuominomis ir miglotais gestais. Kaip juos atpažinti?

1. Ji prisiliečia prie vyro

Тai – ženklas, kad jai malonu su tuo žmogumi. O jei šokant ar per romantišką vakarienę restorane moteris „netyčia” mėgina paliesti sunkiai pasiekiamas vyro kūno vietas, tuomet galima įtarti, kad arba ji padaugino alkoholinių gėrimų, arba vyras ją seksualiai traukia. Tai pat tikėtina, kad  ji gali turėti verbalinio bendravimo problemų.

2. Ji lieka su vyru vienumoje

Pavyzdžiui, kai judu kultūringai leidžiate laiką kompanijoje, o po to visi nusprendžia kartu draugiškai padainuoti karaokę, ji paprašo jus pasilikti. Tai akivaizdu, kad ji trokšta su jumis artimesnių santykių. Taip pat tikėtina, kad  ji tiesiog pavargo ir  nori pasėdėti, nesvarbu – su jumis ar ne.

3. Ji šypsosi

Atvira šypsena – tai vienas pagrindinių signalų, kad mergina nori pasimylėti. Taip pat tikėtina,kas šypsena gali būti jos gynybinė kaukė.

4. Ji kviečia į savo namus

Jei ją lydite namo, o paskui ji pakviečia jus užeiti išgerti puodelį kavos, galite pradėti atsiseginėti marškinių sagas. Tikėtina, kad ji bijo būti viena, todėl gali tekti prieš miegą jai pasekti pasaką, pataisyti antklodę ir išeiti.

5. Ji kalba su jumis apie seksą

Moteris gali  prasitarti, kad jos buvęs mylimasis – prastas sekso partneris arba gali diskutuoti saugaus sekso klausimais. Tačiau įsidėmėkite: jei ji pasakys tą žodį, susidedantį iš penkių raidžių, dažniau nei tris kartus per minutę, tai mergina nori sekso greičiausiai 90 proc. Taip pat tikėtina, kad  ji – seksualiai temperamentinga ir kalba apie seksą net miegodama.

6. Ji sako jums komplimentus

Pavyzdžiui, sako jums ne tai, kad puikiai išlygintos kelnės, o tai, kaip seksualiai atrodo jūsų užpakalis. Taip pat tikėtina, kad  ji sako komplimentus visiems iš eilės.

7. Ji siūlo jums kramtomąją gumą

Ji gali taip pasielgti dėl to, kad yra dosni arba dėl to, kad iš jūsų burnos sklinda nemalonus kvapas. O gal ir dėl to, kad nori sekso su jumis ir tokiu originaliu būdu žengia pirmą žingsnį suartėjimo link.
Taip pat tikėtina,kad jums nėra daugiau apie ką kalbėti ir ji nusprendė pasiūlyti jums gumos, kad užpildytų tylą.

8. Ji dalinasi su jumis valgiu

Jei judu pietaujate restorane ir mergina pastoviai siūlo jums paskanauti valgį iš jos lėkštės – neatsisakykite. Net jei negalite pakęsti to, kas dabar guli jos lėkštėje. Tai – signalas, kad ji norėtų artimų santykių . Taip pat tikėtina, kad  mokykloje ją mokė, kad su kitais reikia viskuo dalintis, net ir valgiu.

9. Ji įdėmiai žiūri į jūsų lūpas

Paprastai, kai žmonės kalba, jie žiūri vienas kitam į akis. Žinoma, yra ir išimčių, bet jų nedaug. O jei mergina įdėmiai spokso į vyro lūpas, tai – ženklas, kad ji nori pereiti nuo šnekų prie saldžių bučinių.

Taip pat tikėtina, kad jei esate ten, kur garsiai groja muzika, ji gali žiūrėti į jūsų lūpas, norėdama suprasti, ką kalbate.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE