Nobel biocare

Seksas: 13 dalykų, kuriuos moteris turi išbandyti lovoje (I dalis)

Rutina įsiskverbė į miegamajį? Seksologai sudarė sąrašą dalykų, kuriuos moterys turėtų išbandyti sekso metu.

1. Atsisveikinti su nekaltybe

Тai – atskaitos taškas intymioje gyvenimo sferoje. Nors ir ne visų merginų požiūris yra vienodas šiuo klausimu: vienos galvoja, kad reikėtų išsaugoti nekaltybę iki vedybų, kitos – išsiskiria su nekaltybe lengvai, bet garbingai arba ne: su pirmu pasitaikiusiu ir kuo greičiau.

2. Patirti orgazmą

Tyrimų duomenimis, 88 proc. merginų iki 25 metų nepatiria orgazmo. O daugelis moterų pasiekia savo pirmą orgazmą sulaukusios vos ne 30 metų. Statistika visai nedžiugina. Juo labiau, jei mergina dėl to, kad nepatiria orgazmo, patiria tikrą dramą. Tačiau nereikėtų pernelyg nusiminti. Seksologų tvirtinimu, jei mergina sugeba privesti save iki orgazmo masturbuodamasi, ji nėra frigidiška. Tiesiog mergina dar nesutiko žmogaus, sugebančio atskleisti jos paslaptis. Be to, dažnai po pirmojo gimdymo orgazmo problemos išnyksta!

3. Įsisavinti naujas sekso pozas ir eksperimentuoti

Norint tapti seksualia partnere reikia įsisavinti bent dešimt sekso pozų. Daug?  Tuo tarpu vyrams seksologai siūlo tik tris. Tam yra priežasčių. Mat moterys patiria malonumą ne dėl to, kad keičia sekso pozas, o nuo pojūčio, kad susilieja į vieną visumą su mylimu žmogumi vis kitu kampu. O  vyrams užtenka stebėti moterį įvairiais rakursais, kad jaustųsi sekso guru. Tačiau seksuali partnerė taip pat siūlo išmėginti naujas sekso pozas ir nebijo eksperimentuoti.

4. Išmokti daryti erotinį masažą

Vyrai tiesiog alpsta, kai jiems glostoma nugara, krūtinė, kojų pėdos, ypač žemiau juosmens… Rūpestingos ir švelnios, glamonėjančios rankos gali ištirpdyti net užkietėjusio donžuano širdį. O euforija, kurią jis patiria erotinio masažo metu, tiesiog nė su niekuo nepalyginama!

5. Išmėginti prezervatyvą su reljefu

Žinoma, vyras nepajus aštresnio pojūčio, tačiau jūs saldžias akimirkas pajusite iškart

6. Įsisavinti vaginos raumenų sutraukinėjimo meną

Kiekviena save gerbianti mergina turi skirti tam užsiėmimui bent kažkiek dėmesio. Juo labiau, kad tai galima daryti visur: autobuse, sėdint prie darbo stalo, kavinėje, teatre. Juk niekas to nemato! Ištreniravus vaginos raumenis patirsite stipresnį orgazmą.

7. Atnaujinti meilės guolį

Kitaip tariant, padaryti tvarką  miegamajame, išmesti iš lovos visokius meškiukus, zuikiukus, šunelius, o su medvilniniais naktiniais marškiniais ar pižama iš flanelės labai gerai plauti grindis. Todėl nusipirkite raudonos spalvos permatomus marškinėlius, ilgai degančias žvakes, patalynės komplektą iš šilko ir erotišką apatinį trikotažą. O jei negali išsiskirti su savo pliušiniu begemotu, paslėpkite jį po lova bent laikinai, kol jūsų mylimasis – lovoje. Vyrai linkę manyti, kad su mergina kažkas negerai, jei ji miega apsikabinusi žaisliuką.

8. Išbandykite petingą

Ekspertai-seksologai tvirtina, kad nėra nieko geriau už petingą, jei norite vienas kitą labiau pažinti, apsikeisti ir praturtinti savo seksualinę patirtį bei nusistatyti artimus ir patikimus santykius. Iš tikrųjų tik stebint vienas kitą  galima aptikti jautriausias erogenines zonas.

9. Išbandykite oralinį seksą

Nei vienas vyras nepavadins tavęs super mergina, jei nesuteiksi jam malonumo oraliniu būdu. Tačiau yra  vienas pagrindinis principas, kurį vertėtų įsidėmėti: labiausiai jautrų vyro organą nereikėtų… čiulpti. Taip pat nori moterų dėmesio ir jo sėklidės.

10. Išbandykite greitą seksą

Vyrams jis labai patinka. Juose prabunda patino instinktas, kai vidury baltos dienos trumpam užbėga į namus  ir puola ant savo „patelės”,  o paskui lygiai taip pat greitai ištirpsta savo nesibaigiančiuose darbuose. Juk kartais moterims norisi pasijusti bejėgėmis ir silpnomis būtybėmis.

11.  Aplankykite sekso reikmenų parduotuvę

Tokios parduotuvės yra įkurtos tam, kad į jas būtų vaikščiojama, o sekso žaisliukai – tam, kad jais naudotųsi. Nors ir nereikėtų labai rimtai žiūrėti į intymias prekes, bet jos tikrai gali paįvairinti seksualinį gyvenimą. Beje, turėtų patikti įvairūs aromatingi prezervatyvai, o vaginaliniai kamuoliukai padeda palaikyti jų raumenų standumą. Negi neįdomu, kokius pojūčius kelia vibratorius? Geras seksas turi būti linksmas.

12. Erotinė fotosesija – puiku

Dar vienas gana įdomus dalykas, kurį vertėtų išmėginti. Todėl duokite valią savo mylimajam, tegul jame prabunda genialus fotomenininkas. O jums reikėtų įsidėmėti kelias sėkmingos erotinės fotosesijos taisykles: neatsipalaiduokite. Per daug atsipalaidavusi lovoje gulinti mergina atrodo kaip ištižęs blynas. Todėl išvaizda turi būti tobula: tiek šukuosena, tiek makiažas, tiek depiliacija ir apatinis trikotažas. Oda turi atrodyti tarsi šilkinė, todėl panaudokite blizgesį. O fonas taip pat turėtų būti „švarus”, todėl jei jame bus matyti išmėtyti drabužiai, buities apyvokos daiktai, galima drąsiai teigti, kad erotinė fotosesija nepavyko.

13. Panaudokite pagalvę, vonią, stalą

Sekso eksperimentams tinka viskas, nes bet koks daiktas namuose gali būti pritaikytas šiam reikalui. Tik duokite valią savo fantazijai ir žiūrėdami į dar nepabuvojusį jūsų lovoje daiktą pagalvokite: ” o kaip galima būtų jį panaudoti?”

TAIP PAT SKAITYKITE