Nobel biocare

Savipagalbos grupės sutuoktiniams, patiriantiems bendravimo sunkumų

Vilniaus Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centre parengta nauja programa sutuoktiniams, kurie patiria bendravimo sunkumų ir išgyvena nusivylimą santuoka.

Viena iš skaudžiausių patirčių mūsų gyvenime – skyrybos. Esame įsitikinę, jog dažnu atveju būtų įmanoma jų išvengti, jeigu laiku būtume pradėję kalbėtis, analizuoti nesutarimų priežastis ir ieškoti tinkamų būdų problemoms spręsti.

Kai pradedame nebesutarti, kai jaučiamės nesuprasti, išgyvename, kad kitas manęs nevertina, puolame ieškoti, kurioje srityje galime save realizuoti. Užuot suradę priežastis ir ėmęsi veiksmų, dar labiau tolstame.

Kokia santuoka yra sėkminga? Kokie yra santuokos tikslai? Kas slypi už noro ginčytis? Kiek erdvės reikia mano sutuoktiniui? Kaip kalbėti ir klausyti, kad jaustumeis išgirstas ir suprastas? Kas lemia mūsų pasirinkimus ir apsisprendimus? Kaip priimti sprendimus, kad abu būtume patenkinti ir nė vienas iš mūsų nesijaustų pralaimėjęs? Kas yra tikrasis atleidimas? Kas mums gali padėti išlikti Meilėje ir Tiesoje, kad patirtume tikrąjį artumą, tikrąją bendrystę? Bendrystę, kuri dovanoja Gyvenimą.

Apie tai ir dar daugiau sužinosime, išbandysime ir patirsime šioje grupėje.

Kviečiame į šiuos užsiėmimus sutuoktinius, kurie jaučia emocinį, psichologinį ar fizinį nutolimą.

Regisruojame tel.: 2461772, 8 616 17473 arba nijolekuk@gmail.com, iki š. m. spalio 1 d. Grupės užsiėmimai vyks kartą per savaitę po darbo.


Bernardinai

TAIP PAT SKAITYKITE