Biorythm

SAM aptarti pasiruošimo Europos krepšinio čempionatui klausimai

Penktadienį Sveikatos apsaugos ministerijoje dar kartą aptarti sveikatos apsaugos sistemos įstaigų pasirengimo 2011 metų Europos krepšinio čempionatui klausimai, derintos komunikavimo tarp atskirų institucijų detalės.

Kaip sakė pradėdamas susitikimą sveikatos apsaugos viceministras Audrius Klišonis, rugsėjo mėnesį vyksiantis Europos krepšinio čempionatas – neeilinis įvykis Lietuvos gyvenime, žadantis gausybę gražių emocijų, galintis pateikti ir įvairių iššūkių. Pasak viceministro, 24 Europos krepšinio komandos ir jas lydintys sirgalių srautai, didelės žmonių sankaupos, neabejotinai pareikalaus įvairių Lietuvos tarnybų, tarp jų ir sveikatos priežiūros įstaigų, sklandaus darbo.
„Mes turime gerai pasiruošti, imtis preventyvių priemonių, o, esant reikalui, operatyviai reaguoti, sklandžiai ir darniai teikti visą reikalingą pagalbą, kad Europos krepšinio čempionato dalyviai ir svečiai išsivežtų kuo geriausius įspūdžius iš Lietuvos”, – sakė A. Klišonis.
Susitikime dalyvavęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pavaduotojas Zenonas Stanevičius informavo, kaip tarnyba yra pasiruošusi čempionato metu kontroliuoti maitinimo įmones, bendradarbiauti su visuomenės sveikatos specialistais.
Vilniaus, Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio miestų, kuriuose vyks Europos krepšinio čempionato varžybos, Visuomenės sveikatos centrų vadovai informavo apie jau atliktus patikrinimus viešbučiuose, rastus trūkumus ir duotus terminus jiems pašalinti. Susitikimo dalyviai taip pat išklausė Ekstremalių sveikatai situacijų centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos, Visuomenės sveikatos departamento, Radiacinės saugos centro atstovų pranešimus.

Sveikatos apsaugos ministerijos
Ryšių su visuomene skyrius


Sveikatos ministerija

TAIP PAT SKAITYKITE