Nobel biocare

Rūpintis sveikata kviečia ir „Facebook”

Stresas, greitas gyvenimo tempas, mažas fizinis aktyvumas ir netinkama mityba kiekvienam iš mūsų gresia įvairiais sveikatos sutrikimais ar net sunkiomis ligomis. Medicinos diagnostikos ir gydymo centro iniciatyva populiariausiame socialiniame tinkle Lietuvoje „Facebook“ sukurta svetainė „Rūpinkimės sveikata“ – vienas bendrovės socialinės atsakomybės politikoje numatytų projektų.

„Kaip medicinos srities atstovai jaučiame atsakomybę prisidėti prie visuomenės sveikatos gerinimo savo žiniomis ir patarimais apie sveikatos profilaktikos, sveikos gyvensenos naudą, būti įkvepiančiu rūpinimosi savo ir artimųjų sveikata pavyzdžiu. Sveikata būtina pradėti rūpintis ne tada, kai sunegaluoji, bet daug anksčiau, kol dar esi jaunas, sveikas, kol ligos nėra įsisenėjusios. Norime paskatinti žmones rūpintis savo sveikata ir padėti jiems išlikti sveikiems. Tai ne komercinis projektas – nesiekiame nieko parduoti“, – sako Medicinos diagnostikos ir gydymo centro direktorius Laimutis Paškevičius.

Puslapyje „Rūpinkimės sveikata“ rasite įdomios ir nesudėtingos vaizdo medžiagos, mokančios taisyklingai sportuoti, rekomendacijas ir pratimus dirbantiems sėdimą darbą, naujienas apie Lietuvos olimpiečių pasirengimą Londono olimpiadai kartu su sporto medicinos gydytoju A. Ramonu, galėsite užduoti klausimą gydytojui, dalyvauti konkursuose, skatinančiuose sveiką, aktyvų gyvenimo būdą, sekti aktualią informaciją apie sveikatą, sveiką gyvenimo būdą ir išsakyti savo poreikius bei problemas, susijusias su sveikata!

Daugiau informacijos:

Asta Jaramaitienė
Komunikacijos skyriaus vadybininkė
Mob. 8 620 36799
Tel. (8 5) 247 6309
Asta.jaramaitiene@medcentras.lt

UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras”
V. Grybo g. 32, 10318 Vilnius, Lietuva

TAIP PAT SKAITYKITE