REXSAN

Puodelyje telpa daugiau kavos nei skrandyje

„Starbucks” kavą ėmė pardavinėti beveik litro talpos puodeliuose, o tai yra daugiau nei telpa vidutinio suaugusio žmogaus skrandyje.

Kavinių tinklas „Starbucks” kavą į puodelius, pavadintus „Trenta”, kas itališkai reiškia 30, pradėjo pilstyti 14 Amerikos valstijų. Į šiuos puodelius, kuriuose telpa 916 ml skysčio, pirmiausiai bus pilama ledinė kava, arbata ir limonadas. Ši talpa didesnė nei vidutinis vyno butelis, kuriame telpa 750 ml skysčio.

„Trenta” 63 proc. didesnis nei 561 ml talpos „Venti” puodelis, iki šiol buvęs didžiausiu, ir jis kainuos maždaug 50 centų daugiau, rašo telegraph.co.uk.

Ši naujovė įvesta po to, kai kavinių tinklas puodelius praėjusiais metais išbandė kelių valstijų rinkose, tarp kurių – Fyniksas, Tampa, Florida ir Atlanta.

Sietle įsikūrusi gėrimų kompanija teigia, kad į naująją talpą pilamuose nesaldžiuose gėrimuose bus 90 kalorijų, o saldesniuosiuose – mažiau nei 230.

Tikimasi, kad iki šių metų gegužės gėrimai į „Trenta” puodelius bus pilstomi jau visoje Amerikoje.

JAV gyventojai pagal svorį yra devinti pasaulyje. Šiai tautai antsvorio problema yra viena aktualiausių.

Tad naujieji puodeliai jau sukėlė sveikatos specialistų susirūpinimą. Interneto tinklalapis „HealthHabits” „Trenta” įvertino kaip „didelį laimėjimą žmonių antsvoriui”.

Nors šiame puodelyje telpa daugiau skysčio, nei gali sutalpinti vidutinis suaugusio žmogaus skrandis, po trijų ar keturių tokių gėrimų klientų skrandžiai išsiplės ir prisitaikys.


LRT

TAIP PAT SKAITYKITE