Biorythm

Policija gaudė nelegalias vaistų pardavėjas

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai Vilniaus apskrityje vykdė policinę priemonę, kuria siekė užkardyti ir nustatyti galimus neteisėtus vaistinių preparatų apyvartos atvejus.

Sekmadienį Vilniaus rajone, Rudaminos kaime esančioje turgavietėje sulaikyta 57-erių T. Ž.

Pasak policijos pranešimo, moteris prekiavo vaistiniais preparatais neturėdama licencijos. Prekyvietėje rasta 676 vienetai įvairių vaistų, įvežtų iš Rusijos ir Baltarusijos.

Toje pačioje turgavietėje pareigūnams įkliuvo 34-erių O.Ž., kuris taip pat neteisėtai prekiavo vaistais, įvežtais iš Rusijos, Ukrainos ir Baltarusijos. Rasta ir paimta 329 vienetai įvairių vaistų.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriuje moterims surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai.
Vertimasis su vaistais (vaistiniais preparatais) ir (arba) medicininės paskirties produktais susijusia veikla, kuriai reikalinga licencija, be licencijos ar kitokiu neteisėtu būdu, jeigu tai nesukėlė sunkių pasekmių ar nebuvo daroma stambiu mastu, – užtraukia baudą fiziniams asmenims nuo 500 iki 1 tūkst. litų su vaistų (vaistinių preparatų) ir (arba) medicininės paskirties produktų konfiskavimu ar be konfiskavimo.

Administracinės bylos teisminiam nagrinėjimui perduotos Vilniaus rajono apylinkės teismui.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE