Natula

Padėkota viešojo sektoriaus darbuotojams ir misijos Armėnijoje dalyviams

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga penktadienį įteikė apdovanojimus Lietuvos pagalbos misijos Armėnijoje dalyviams, mokslo ir sveikatos įstaigų darbuotojams bei valstybės tarnautojams, prisidėjusiems suvaldant pirmąją koronaviruso infekcijos (COVID-19) bangą.

Specialiai šiai progai sukurti medaliai „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“ įteikti darbuotojams ir savanoriams iš greitosios medicinos pagalbos stočių, Lietuvos ambasados Pekine, Vyriausybės bei šalies ministerijų, Lietuvos banko ir kitų įstaigų bei organizacijų.

Įteikdamas medalius sveikatos apsaugos ministras A. Veryga dėkojo už didžiules pastangas ir komandinį darbą, kurį siekdami vieno tikslo dirbo įvairių sričių specialistai ir savanoriai.

„Mažai kas matė tą pasiaukojimo ir daug jėgų reikalaujantį darbą, kurį atliko misijos dalyviai Armėnijoje. Mūsų aukšto lygio specialistai buvo ir tebėra nepamainomi kovoje prieš koronavirusą. Jų pastangos, rekomendacijos ir strateginis mąstymas lėmė šios humanitarinės misijos sėkmę bei koronaviruso krizės suvaldymą tiek Lietuvoje, tiek ištiesiant pagalbos ranką kolegoms Armėnijoje. Atiduodami visą energiją ir neskaičiuodami valandų, jūs ženkliai prisidėjote prie pergalės prieš pirmąją koronaviruso bangą,“ – į misijos dalyvius kreipėsi A. Veryga.

Ministras taip pat dėkojo medikams, valstybės institucijų darbuotojams ir diplomatams, kurie pademonstravo  lyderystę, profesionalumą ir pasišventimą kovoje su nematomu priešu.

„Suvieniję įvairių sričių ekspertų turimas žinias bei gebėjimus, visi dirbome kaip viena komanda. Kovodami su koronaviruso pandemija ir tolesniu infekcijos plitimu, nepamiršome klausytis vieni kitų ir padėti vieni kitiems – tai buvo mūsų stiprybė, leidusi išvengti didelių klaidų ir kurti savo šalies sėkmės istoriją“, – per apdovanojimų ceremoniją kalbėjo A. Veryga.

Visą apdovanotų asmenų sąrašą rasite čia.

SAM Spaudos tarnyba

 

TAIP PAT SKAITYKITE