Sebamed

Neištikimybė: 12 būdų pastebėti partnerio apgaulę

Nerimaujate ar įtariate, kad jūsų mylimasis gali būti neištikimas jums? Santykių ekspertai nurodo 12 ženklų, kuriuos pastebėjus vertėtų sunerimti.

Kaip praneša dailymail.co.uk, jūsų mylimasis bus labiau linkęs jus apgaudinėti, jei:

1. Jūs uždirbate daugiau nei jis. Tai žeidžia jo ego, o atlikti tyrimai rodo, kad tokie vyrai, kurių partnerės uždirba daugiau nei jie, penkis kartus dažniau suka į kairę.

2. Jis darboholikas ir dažnai dirba viršvalandžius. Jei vyras su jumis praleidžia mažiau nei 10 proc. viso savo laiko, tai nemaža tikimybė, kad jis likusį laiką leidžia ne tik darbe.

3. Gyvenate kartu ir nesituokiate. Maždaug 40 proc. tų, kurie gyvena kartu ir nesituokia, linkę būti neištikimi.

4. Jo tėvas ar brolis buvo užmezgęs romaną. Mokslininkai atrado genų ir neištikimybės sąsajas ir teigia, kad didelė tikimybė, jog jūsų mylimasis paseks artimųjų pavyzdžiu.

5. Jis turi brolį dvynį, kuris yra neištikimas savo partnerei. Mokslininkai teigia, kad neištikimybės rizika padidėja maždaug 200 proc., jei mylimojo identiškas dvynys mezga romaną mylimai moteriai už akių.

6. Jis buvo vedęs, o jūs ne. Tie, kurie buvo vedę mažiau vertina ištikimybę.

7. Vyras yra priklausomas nuo sekso. Neištikimi dažnai būna ir tie, kurie žiūri pornografinius vaizdus.

8. Jūs gyvenate užmiestyje. Vienos svetainės atlikta apklausa parodė, kad tie, kurie gyvena ne mieste, dažniau yra neištikimi.

9. Jis nemėgsta jūsų šeimos ar draugų.

10. Vyras daug laiko praleidžia naršydamas socialiniuose tinkluose.

11. Mylimojo intelekto koeficientas yra žemesnis nei jūsų. Tyrimai atskleidė, kad kuo vyras protingesnis, tuo jis mažiau apgaudinės savo partnerę.

12. Jį auklėjo griežtai. Tokie vyrai tiki, kad tuoktis reikia anksti, o tuomet nusivilia santuoka.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE