Venoruton spray purškalas kojoms

Nauja garsenybių mada – kaukė iš lakštingalos išmatų

Moterys dėl grožio ryžtasi daug kam: jos gali teptis ir jaučio sėkla, ir kišti kojeles į vandenį su žuvelėmis, kurios „nuvalgo” negyvą odą. Tačiau naujausia garsenybių pamėgta procedūra veikiausiai yra pati keisčiausia.

Dabar sparčiai populiarėja veido priežiūros procedūra, kuriai naudojamos lakštingalų išmatos iš Kiūšiū salos Japonijoje. Išmatose esantis enzimas padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, rašo britų dienraštis „The Daily Mail”.

Teigiama, kad unikalusis komponentas veikia kaip šveitiklis ir po procedūros veido oda sveikai blizga.

Lakštingalų išmatos džiovinamos ultravioletiniais spinduliais. Vėliau grožio salonuose jos maišomos su ryžių nuosijomis ir vandeniu. Gauta kaukė tepama ant veido. Procedūra, kuria galima pasimėgauti Londono grožio salone „Hari’s”, kainuoja 135 svarus sterlingų.

Skelbiama, kad Deividui (David) ir Viktorijai Bekhamams (Victoria Beckham) ši procedūra – ne naujovė. Jie jau seniai ją pamėgo.

„Kai Viktorija buvo Japonijoje, jai labai patiko graži vietos moterų oda. Sužinojo, kad taip yra dėl šios procedūros. Buvo suintriguota ir grįžusi į Niujorką išsiaiškino, jog keli salonai teikia tokią paslaugą. Viktorija pamėgino ir jai patiko, kaip po procedūros atrodo jos oda. Ji ir namie naudoja kremą iš lakštingalų kakučių”, – sako V. Bekham draugė.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE