Nobel biocare

Moteris liko gyva po šuolio iš 23 aukšto

Argentinoje iš 23-iojo aukšto iššokusi moteris per stebuklą liko gyva. Smūgį sušvelnino gatvėje stovėjęs taksi automobilis.

Liudininkai iš Buenos Airių „Panamericano” viešbučio restorano pasakojo, kad moteris ramiai užsisakė kavos, o palikusi rankinę nusiėmė batus, perlipo per apsauginį barjerą ir iššoko.

Kaip informuoja telegraph.co.uk, 30 metų moteris atsitrenkė į gatvėje stovėjusį taksi automobilį. Mašinos stogas stipriai įlinko, dužo priekinis stiklas.

„Jei nebūčiau išlipęs, būčiau žuvęs, – vietinei žiniasklaidai pasakojo šoko apimtas taksi vairuotojas Miguelis Cajal. – Aš mačiau moters kūną grimzdant į mano mašinos stogą. Iš karto skambinau savo šeimai ir pradėjau verkti. Labai sunku stebėti tokį dalyką.”

M. Cajal išlipo iš automobilio, kai pastebėjo policininką, stabdantį eismą ir žiūrintį aukštyn. Po kelių akimirkų moters kūnas suknežino taksi automobilį.

Moteris buvo skubiai išvežta į šalia esančią ligoninę. Dėl vidinių kraujavimų bei lūžusių klubų ir šonkaulių jai atliktos rimtos operacijos.

Manoma, kad moteris krito daugiau nei 100 metrų, naujienų agentūrai „Telam” komentavo medikų atstovas.


LRT

TAIP PAT SKAITYKITE