Nobel biocare

Lietuvą pasiekė dar 7200 „Janssen“ vakcinos dozių

Ketvirtadienį į Lietuvą pristatyta dešimtoji farmacijos kompanijos „Janssen Pharmaceutica NV“ vakcinų nuo koronaviruso (COVID-19) siunta, kurią sudaro 7200 vakcinos dozių.

Nauja siunta bus paskirstyta savivaldybėms atsižvelgiant į nepaskiepytų gyventojų skaičių ir skiepijimo tempą.

Savivaldybės yra iš anksto informuojamos apie joms planuojamus paskirti vakcinų kiekius, kad galėtų sklandžiai organizuoti skiepijimo procesą.

Pasiskiepyti „Janssen“ vakcina, kuri skiepijama tik viena doze, galima užsiregistravus internetu www.koronastop.ltarba trumpuoju numeriu 1808. Be registracijos pasiskiepyti „Janssen“ vakcina galima Nacionalinio kraujo centro vakcinacijos punkte prie Palangos tilto, taip pat mobiliame vakcinacijos punkte, kuris visą liepos mėnesį keliauja per Lietuvą. Vakcinacijos turo tvarkaraštį rasite ČIA.

Ministerija primena, kad kiekvieną ketvirtadienį be registracijos skiepija visos šalies savivaldybės, o gyventojams leidžiama rinktis bet kurią vakcinacijos centre esančią vakciną. Plačiau apie tai skaitykite ČIA.

Viena arba dviem vakcinos dozėmis Lietuvoje jau paskiepyta 1,26 mln. gyventojų, arba 45,2 proc. visuomenės.

Išsamesnė vakcinacijos statistika yra pateikiama Statistikos departamento švieslentėje.

Į Lietuvą atvykus naujoms vakcinų siuntoms, informacija apie jas yra atnaujinama Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje.

Gyventojų vakcinacijos planą ir kitą aktualią informaciją apie vakcinas rasite interneto svetainėje Koronastop.lt.

 

TAIP PAT SKAITYKITE