REXSAN

Kokius vyrus renkasi vienišos moterys?

Аmerikiečių tyrėjai nusprendė išsiaiškinti, kokiems vyrams teikia pirmenybę vienišos moterys, norėdamos su jais užmegzti romantiškus santykius. Jie atliko apklausą ir priėjo prie įdomios išvados.

Buvo nurodytas stipriosios lyties šeiminis statusas

Per tyrimą 100 vienišoms ir ištekėjusioms moterims buvo pasiūlyta pažiūrėti į vyrų nuotraukas ir išsirinkti iš jų labiausiai patrauklius. Beje, buvo nurodytas stipriosios lyties šeiminis statusas. Be to, kartais apie vieną ir tą patį vyrą buvo užsimenama, kad jis – vedęs. Kitais atvejais tie patys vyrai buvo pristatyti kaip vienišiai.

Apklausos rezultatai parodė, kad vienišės moterys teikia pirmenybę vedusiems vyrams nei viengungiams. Todėl, anot mokslininkų, tai paaiškina, kodėl Angelina Jolie išsirinko būtent Bradą Pittą, kai jis dar buvo laimingas santuokoje su Jennifer Aniston.

Moterims patinka jau patikrinti vyrai

Anot tyrėjų, taip atsitinka ir dėl to, kad moterims iš esmės labiau patinka taip vadinami „jau patikrinti” kitos dailiosios lyties atstovių vyrai.
Įdomu tai, kad moteriškas susidomėjimas išauga keturis kartus, kai kalba eina apie vyro šeiminę padėtį. O ištekėjusios moterys – priešingai, kai ieško romantiškų santykių, jos labiau dairosi į vienišus vyrus. Tuo tarpu tiek vedusius, tiek laisvus vyrus labiau domina vienišės moterys.
Todėl specialistai padarė išvadą, kad užmegzdamos trumpalaikius santykius ar net vienos nakties nuotykį moterys pirmiausiai žiūri į vyro išvaizdą, o ne į jo šeiminį statusą.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE