REXSAN

Kokio pasimatymo tikėtis iš skirtingų Zodiako ženklų vyrų?

Galite tikėti astrologija, galite netikėti, bet vyrai, gimę po  Vėžio, Liūto ar Skorpiono Zodiako ženklais ir per pasimatymą elgsis skirtingai.

Todėl ir suteikiame jums galimybę sužinoti, ko reikėtų tikėtis ir laukti iš visų 12 Zodiako ženklų.

Avinas

Vyras-Avinas paprastai nelinkęs ilgai planuoti ir skiria spontaniškus pasimatymus. Todėl ruoštis į pasimatymus laiko daug neturėsite bei būkite pasirengusios nuolatinėms improvizacijoms. Iš esmės Avinui tas pats, kur  jūs su juo susitiksite, kadangi jis nėra išrankus. Pasimatymuose turėtų linksma.

Jautis

Skirtingai nei Avinas, Jautis niekada ir niekur neskuba. Todėl nelaukite iš Jaučio ir netikėto aistrų proveržio. Meilė iš pirmo žvilgsnio – ne jo gyvenimo stilius. Jis gana ilgai stebi moterį, pasveria visus „už” ir „prieš”, ir tik tada žengia žingsnį. Todėl reikėtų apsiginkluoti kantrybe ir neskubinti įvykių, jei tas žmogus jums iš tikrųjų patinka. Be to, kelias į šio vyro širdį dažniausiai eina per skrandį. Todėl susitikinėti su juo geriausiai ten, kur skaniai maitina. Arba galėtumėte ir pačios pademonstruoti savo kulinarinius sugebėjimus. O pasimatyme bus labai smagu.

Dvyniai

Dvyniai akimirksniu įsimyli, tačiau lygiai taip pat greitai ir atvėsta, jei jam kažkas staiga nebepatinka. Dar ryte jis gali eiti iš proto dėl moters, o vakare pamiršti net jos vardą. Todėl, jei norite būti su juo kuo ilgiau, iš pat pradžių reikės būti įvairiapusiškai ir nuolat sugalvoti kažką naujo. Taip pat nereikėtų su Dvyniais  iš anksto tartis ir dėl susitikimo. Priešingu atveju, jis šimtą kartų suspės pakeisti pasimatymo laiką. Ir iki paskutinės akimirkos negalės nuspręsti dėl susitikimo vietos ir kur jums turėtų patikti. Beje, per pasimatymą neleis net  praverti burnos.

Vėžys

Norint sėkmingai bendrauti su šio Zodiako ženklo atstovu visai tiktų nedidelė jauki kavinukė su minkštasuoliais, tačiau tikrai ne didžiulis restoranas, kur daugybė staliukų, stovinčių ties praėjimais. Taip pat nereikėtų iš jo laukti prisipažinimų meilėje po pirmo susitikimo. Net jei jis ir įsimylėtų jus iki ausų, tačiau tikrai ne iš karto pradės demonstruoti savo jausmus.  Vėžiai pagal savo prigimtį gana nepasitikintys ir atsargūs žmonės. Todėl reikėtų atsargiai su jais ir kalbėti. Tačiau per pasimatymą su juo bus miela ir romantiška.

Liūtas

Per pasimatymą su šio ženklo vyru būkite pasiruošusios žavėtis juo. Be to, Liūtas lengvai „kimba ant komplimentų”. Taip pat jam patinka susitikinėti madingose ir prestižinėse vietose. Bet norint padaryti Liūtui įspūdį, reikės tapti „tobula moterimi”. Nors pasimatyme jūsų laukia vieno aktoriaus teatras.

Mergelė

Mergelės ženklo vyrai ypatingą dėmesį atkreipia į tai, kiek žavingai jūs atrodysite. Tas vyras gali ir nesusigaudyti mados tendencijose, tačiau jo žvilgsnis būtinai užklius už bet kokios smulkmenos: sagos, kabančios ant siūlo galo, nutekėjusio tušo, „nuvalgytų” lūpų dažų ar nubėgusios „strėlės” kojinėje. Be to, jis negali pakęsti, kai vėluojama. Nors pasimatyme bus gana nuobodu su juo.

Svarstyklės

Paprastai šio ženklo vyrai įsimyli moteris, kurios gerai ir gražiai atrodo. Todėl nereikėtų to pamiršti, kai rengiatės į pasimatymą su juo. Svarstyklės vyras mėgsta paplepėti ir tiesiog dievina, kai pagrindinė pokalbio tema tampa jis pats. Todėl nesistebėkite, jei po sėkmingo, jūsų manymu, pasimatymo, vyras trumpai nebendraus. Jam prireiks šiek tiek laiko, kad galėtų ramiai apmąstyti, kas vyksta. Tačiau niekada nespauskite to vyro, kad būtinai kuo greičiau priimtų vienokį ar kitokį sprendimą. Antraip, jis nuolat blaškysis ir niekaip negalės apsispręsti. Tačiau jųdviejų pasimatyme netrūks romantiškumo.

Skorpionas

Jei susitinkate su Skorpionu, išsirinkite vietą, kurią gaubtų mistinė atmosfera. Gerai, jei ji dar turėtų savo legendą, kadangi Skorpionai dievina viską, kas paslaptinga. Tačiau saugokitės jo „magnetinio” žvilgsnio, jei nenorite, kad pirmas pasimatymas baigtųsi lovoje. Pasimatyme taip pat netrūks iš jo pusės frazių ir gestų su erotine potekste.

Šaulys

Šio ženklo vyrai greitai susižavi, akimirksniu užsidega naujomis idėjomis, taip pat greitai ir įsimyli. Tačiau nereikėtų kurti ateities planų jau per pirmą pasimatymą! Patartina vengti žodžių „mes”, „abu” „kartu” ir daryti kitas klaidas, kurios būdingos moterims romano pradžioje. Mat Šaulys vertina savo laisvę. Tačiau pasimatyme jis spinduliuos nuo besiveržiančios aistros.

Ožiaragis

Jei norite patikti Ožiaragiui, jokiu būdu negalima sudaryti apie save klaidingą įspūdį. Nes jis vis tiek supras, kas slypi už vienokių ar kitokių žodžių ir kas esate iš tikrųjų. Tačiau pasimatyme jūs visai gerai jausitės, nes Ožiaragis – galantiškas, moka rodyti dėmesį.

Vandenis

Svarbiausia sėkmingo pasimatymo su Vandeniu sąlyga – tai betarpiškumas ir artumo jausmas. Išsirinkite vietą, kur judu tiesiog sėdėsite ir žiūrėsite vienas kitam į akis. Taip pat geriau vengti pasimatymų naktiniuose klubuose, kur susirenka daugybė žmonių, būna triukšminga ir tikrai nepavyks pakalbėti iš širdies. Tačiau po to nereikėtų jam skambinti pirmai. Laisvę mėgstančiam Vandeniui kažin, ar patiks tokia iniciatyva. O jei jam patiksite, jis būtinai leis tai suprasti. Pasimatyme turėtų būti su juo linksma.

Žuvys

Tarp šio ženklo atstovų brutalūs mačo pasitaiko itin retai ir net jei atrodo, kad jums teko būtent toks egzempliorius, netikėkite. Tai, greičiausiai, kaukė, už kurios slepiasi lengvai pažeidžiamas žmogus. Tačiau su Žuvų ženklo vyru įdomu bendrauti, kadangi jis supranta aplinkinius iš pusės žodžio. Mat šio ženklo atstovų labai stipriai išvystyta intuicija. Tačiau pasimatyme netrūks ir daug filosofinių apmąstymų įvairiausiomis temomis.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE